Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik azok, akiknek "elsőre"...

Kik azok, akiknek "elsőre" összejött a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi még csak most kezdtünk "próbálkozni", izgalmas időszak ez. Kíváncsi lennék a Ti történetetekre, kik azok, akiknek az első próbálkozós hónapban összejött? Milyen tüneteket éreztetek először? Milyen érzés volt, mikor megtudtátok, hogy ilyen hamar sikerült? Szeretnék olvasni boldog beszámolókat. Köszi! 😊

2019. nov. 2. 20:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekunk is elsore osszejott. A legelso ami mas volt, az hogy a peteeresi gorcsom kb 1,5 hetig tartott 1-2 nap helyett. Azt valtottak a pms tünetek majd nem jott meg. Engem sokkolt, mert mi arra készültünk hogy kb egy év úgyis mire összejön addig szépen mindent elrendezünk. Hát nem 😁 de egyébként nagyon örülök neki csak mostmar folyton aggódom, hogy minden rendben legyen. Ha minden jól megy januárban érkezik a kisfiunk. Már nagyon várom és aggódom minden nap. De ez az én hülyeségem, hogy aggódom.
2019. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Az elsőre 6 évet vártunk. Úgy vágtunk bele a másodikba, hogy 4 hónapos volt a nagy, mert úgyse jön egyből, de minél kisebb korkülönbséget szerettünk volna. 13 hónap lett köztük. 😅 Még 2 gyermekünk van, ők is azonnal megfogantak, ahogy szerettük volna.
2019. nov. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%

1. Gyogyszer abbahagyása után kB fél évvel. Igazából nem lepődtem meg, mert úgy voltunk vele, jöjjön, ha szeretne. Imádom minden porcikáját.


2. 9 hónapos volt a gyermek, amikor első menzi után kopogtatott a gólya egy balaset után. Megijedtem, de csak mert féltettem az 1 babám, mi lesz vele, mi lesz, ha kórházba kell mennem, de rá kellett jönnöm, hogy akkor is félteném, ha 2 3 éves lenne... Talán az meg rosszabb is. Boldogok vagyunk.

2019. nov. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Olyan jó ezeket a sztorikat olvasni. Mi is várjuk, hogy minél hamarabb sikerüljön, de nem görcsölünk rá, hiszen ez még az első próbálkozós hónap. Persze én néha behaluzok magamnak tüneteket, de igyekszem elhessegetni. 😃 Jön ő, amikor szeretne. 😊😊😊
2019. nov. 3. 10:30
 15/17 anonim ***** válasza:

első és harmadik terhességem első hónapban sikerült, ebből 2 fiúnk született. A második terhesség a második hónapban fogant, nyilván nem ezért, de ez a babánk sajnos elment. 3x átéltem a pozitív eredményt:-)

mit éreztünk? hatalmas örömet! a mindeneink a fiúcskáink, imádjuk őket:-)

a babavárásaink rendben voltak, a második hízás, szülés szempontjából a legideálisabb, de így utólag ezeknek nincs már jelentőségük.


Kívánok neked is mielőbbi fogantatást!:-)

2019. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Kérdező, vannak azóta fejlemények? :)
2019. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is első próbálkozásra sikerült, mi úgy szerettük volna, hogy télen szüljek, mert a férjem akkor van itthon a munkája miatt, de elkezdtünk időben próbálkozni, mert sajnos az volt a tapasztalat a baráti társágban, hogy kellett várni jó pár hónapot, gondoltuk velünk is biztos így lesz. Hát tévedtünk! 😀 Augusztus 7-re vavyok kiírva! 🤣 Mi sokkot kaptunk, mert az esélytelenek nyugalmával csináltam meg a tesztet, ráadásul minden "mindjárt megjön" tünetem megvolt, még mondtam is a férjemnek, hogy tuti nem vagyok terhes. De természetesen nagyon örülünk! :)
2019. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!