Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most péntekre vagy akörül ki...

Most péntekre vagy akörül ki nem várja? 😊

Figyelt kérdés
Valakinek valami tünet vagy bármi változás?
2019. nov. 3. 19:51
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:

Én 15-re nem várom, még csak most volt ovum. :) Szurkolok neked.

Hányadik hónap? Nekünk második baba lenne, ez az 5. Ciklusom.

2019. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Én nyáron szültem, de jó olvasni ezeket az egyéni történeteket, izgulásokat. Mindenkinek szorítok. Visszagondolva a tavalyi évemre, 7 hónapba telt, mire összejött a kislányunk, hiányzik ez az izgalom, a várakozás, mégha a vége felé már sokszor csalódás volt, mikor megjött, de akkor is bizsergető izgalom volt ez.
2019. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Nekünk ez újabb első próbálkozós honapunk. Volt nyáron egy terhességem de 9. heten abba maradt a fejlődésben. Ő elsőre össze jött. Remelem most is így lesz 😊
2019. nov. 3. 21:13
 4/48 anonim ***** válasza:

Én pont péntekre nem várom.😊 Semmit nem érzek, csak a szokásos pms tüneteket, amik minden hónapban vannak. Mellfájdalom, néha petefészekfájdalom. Nálad kedves kérdező?

K.

2019. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Dettó. Hébe hóba érzem csak a mindjárt megjön érzést. De napok óta inkább nem. Mellem érzékeny kicsit ami szokatlan mert nem szokott. És nekem is néha néha bele szúr a petefészkeimbe. Bármi lehet még ebből mert előző terhességnél is ezeket éreztem. Szóval pénteken kiderül 😊
2019. nov. 3. 21:27
 6/48 anonim ***** válasza:
Én is péntekre nem várom. 3. hónap, második gyerek lenne, van már egy 7 éves fiam. Múlt hónapban volt pozitív tesztem, de aztán megjött.
2019. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:

Én vasárnapra nem várom 😊

M.

2019. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Mi nem varjuk! Pentek szombat korul kellene elmeletileg. 22 honapja varjuk a kistesot. Hetfon kerek idopontot dokihoz, mert aktualis a kivizsgalas, csak nem jutottunk odaig a kislanyunk betegeskedese miatt.
2019. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 Reni 28 ***** válasza:
Én szerdára nem várom 🙂
2019. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én csütörtök/péntekre nem várom :) Szokásos pms tüneteim vannak. 6. Próbálkozós hónapunk.
2019. nov. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!