Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő péntekre nem várom,...

Bolbe kérdése:

Jövő péntekre nem várom, mikor mutathatja ki leghamarabb a teszt?

Figyelt kérdés
Ez még csak a második hónapunk, csupán a kíváncsiság, tisztában vagyok vele, hogy lehet össze sem jött. De szép meglepi lenne a szüleimnek jovő hónapban egy kerek házassági évfordulóra egy első unoka.

2019. júl. 24. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jövő hét szombaton, ha nem jön meg.
2019. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék, "dpo-zgatni" mint ahogy sokaknál látom, leghamarabb a nemvárt napján akarok teszelni. Tünet esetleg lehet már most is? Csak mert tegnaptól megélénkült az étvágyam eléggé és a pisilés is elég gyakori.

Esetleg van valaki aki jövő hétre nem várja, mint én ??

2019. júl. 24. 18:58
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
En :) Aug 2.a nemvart
2019. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De jó. :) Írok privátban.
2019. júl. 24. 19:03
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Terhességi tünetet a hcg nevű hormon megjelenése okoz a szervezetben, ami a beágyazódás után kezd el termelődni. Neked még, ha csak jövő hét péntekre esedékes a vérzésed, ezer százalék, hogy nem történt meg, nem lehetsz még terhes, úgyhogy semmilyen tünetet nem érezhetsz.

És legkorábban valóban az elmaradt menzesz után érdemes tesztelni. Előbb nem!

2019. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Kb a 6.héttől lesz akkora a hcg szinted, hogy tüneteket okozzon. Ez persze nem mindenkinél van. Nekem mind2 terhessegemnél volt szagundor, hányinger, de nem törvenyszerű.
2019. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet be sem ágyazódott, tüntetés nem igazán lehet, majd csak max. a nem várt előtt egy két nappal, de azt is sokan túl gondolják, aztán majd tényleg amikor hányingerem lesz, 3x elmész vécére 10 perc alatt, 300 méter séta után fulladsz, na az lesz az igazi tünet
2019. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is 31-re nem várom, de nálunk ez már a sokadik hónap, nem merek reménykedni semmiben. Nekem az utóbbi 1-2 napban kezdtek el PMS-jellegű tüneteim lenni (nálam nem ritka, hogy 6-8 nappal menzesz előtt elkezdődik), igazi hisztérika vagyok, feszül a mellem, de múlt hónapban meg egy hétig késett, aztán mégse lett belőle baba (a teszt is negatív lett), szóval én már csak az ultrahangnak fogok hinni.

Egyébként én azt javaslom, hogy ha késik 7+ napot, akkor tesztelj. Nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy kimaradó menstruáció utáni 14. napon teszteljek, de szerintem ezt ő sem gondolta komolyan, ki az isten vár két hetet erre, amikor várja a két csíkot? :D De abban igaza van, hogy akkor már tuti biztosat mutat a teszt.

2019. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én jövőhét vasárnapra nem várom. 😊🍀
2019. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Én is jövő péntekre nem várom, harmadik próbálkozós hónapban vagyunk.

Én kedd reggel tesztelni fogok mert elutazunk barátokhoz aznap, és ott szoktunk esténként együtt iszogatni. Ha akármi halvány lenne, nyilván nem innék.

2019. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!