Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba projektben vagyunk a...

Baba projektben vagyunk a ferjemmel, pentekre nem varom a mensit, az lenne a keredesem hogy mennyire ajanlott ebben a helyzetben szobabiciglizni vagy barmi mast tornazni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem kell mereven fekudni 9 honapig nehogy valami tortenjen a babaval. Egyesek azt mondjak a biciglizeshez semmi koze masok meg kifejezetten ellenzik az elso trimeszterben. En meg nem tudom melyik a jo...
2019. febr. 4. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Te meg nem is vagy semmilyem trimeszterben akkor megis miert hanyagolnad a bicajozast? Ha teherbeesel es nem leszel veszelyeztetett akkor mersekelten biciklizhetsz de altalaban a masodik trimeszterben jobb amikor mar nem vagy a "kritikus idoszakban"
2019. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
biciKli
2019. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Bicikli , igy irjak ( altalanos iskola, also tagozat ).

Meg terhes sem vagy.

Egeszseges terhessegben bicikli turara is mehetsz.

2019. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
BiciKli!!!! K-val. Istenem, mit fog tanulni tőled az a gyermek... Máris sajnálom. Tudatlan vagy, és nemcsak írás terén, hanem a terhességel kapcsolatos dolgokban is.
2019. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én edzettem (cardio, hasizom, ugrálás, súlyok),úgy hogy még nem is tudtam hogy terhes vagyok. Miután pozitív lett a teszt, visszább vettem a tempóból.
2019. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Mit oltjàtok màr le??csak kèrdezett valamit!Biztos attól lesz rossz anya hogy g-vel írja a biciklit 🙈!Mièrt ebben a topikban irkálsz?Van itt a gyk-en nyelvtan meg ilyenek, irogass oda!

Kèrdező, ha terhes lennèl, akkor a 6.hèten úgy is vizsgàlatra kell menned, kèrdezz rà az orvosodtól, de ha minden rendben, akkor valószínüleg szabad biciklizned.

2019. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Nálam minden teljesen rendben mégis külön kiemelte a nőgyógyászom, hogy inkább ne biciklizzek. Persze amíg nem tudtam, hogy várandós vagyok, addig tekertem, de miután megtudtam és a doki is azt mondta, inkább abbahagytam...
2019. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Biciklivel hordtam a lányomat oviba, amikor az öccsével voltam terhes, ugy a 34-35. hetig. Utána mar nem volt kényelmes tekerni a hasamtol. Semmi bajunk nem lett tőle 🤷🏻‍♀️
2019. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

BICIGLI ❌

🔧🔨🔩💡

BICIKLI ✔

😂😂😂

🚲🚴🚵

2019. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
6-os inkabb te se valaszolj ha csak hulyeseget tudsz irkalni!! Mar miert lenne kotelezo neki a 6. heten menni? Elobb legyen egy pozitiv teszt aztan megy amikor megy te eszes. 6 hetesen nem mindenkinel van meg szivhang.
2019. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!