Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedett már valaki peteérést...

Szedett már valaki peteérést elősegítő tablettát?

Figyelt kérdés
2019. nov. 4. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ.. A clostilbegyt nevű tablettát én igen.
2019. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen
2019. nov. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nekem most az orvos hormontablettát írt, aztán vissza kell mennem és ír peteérést elősegetítő tablettát. Esetleg hormontablettát szedtetek már?

Sikerült teherbe esnetek?

2019. nov. 5. 08:43
 4/16 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem ne szedj ilyen mesterséges dolgokat! Több kárt okoz mint hasznot, hidd el!! Az orvosnak ebből van pénze és tökre nem érdekli hogy veled mi van vagy teherbe tudsz-e esni.

Kezdj el szedni Omega 3 zsírsavat vagy halolaj kapszulát. Csodaszer.

2019. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nincs egyáltalán peteérésem, fogamzásgátlót szedtem, májusban hagytam abba
2019. nov. 5. 11:23
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát a fogmazásgátlótól meg még úgyse volt. Jajjjj........ha a segítséget nem fogadják meg az emberek akkor kár erőlködni. Szedj akkor mesterséges hormont hogy még jobban odacsessz a szervezetednek.
2019. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4# ha máshogy nem lehet gyerek, úgyis befogja szedni. Én is beszedtem...
2019. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen, tisztában vagyok vele hogy mi az a fogamzásgátló, tudom mi célt szolgál, és egyéb okok miatt muszáj volt szedni

Nyilván orvos irta fel, ezért be is szedem

2019. nov. 5. 13:17
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt értem, de az orvos azért írja fel ezeket mert pénze van belőle. A fog.gátló csak elfedi a problémát és nem megoldja.

Mindegy, sok sikert kívánok, de azért próbáld meg azt amit írtam.

2019. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, megpróbálom :)

Azért mentem orvoshoz, mert ugye szedtem a fog.gátlót, májusban abba hagytam, utána megjött rendesen, aztan onnantól kezdve minden hónapban késett a havim, sőt 1 hónapot ki is esett. Múlthét csütörtökön elmentem dokihoz, azzal a panasszal, hogy késik, de viszont amint hazaértem, meg is jött, de ugye elkezdtem szedni szombaton a hormontablettát és a menzeszem csak 4 napig tartott (átlag 5-6 nap), valószínű a gyógyszertől? Pont azért írta a doki, hogy beálljon rendszeresre

2019. nov. 5. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!