Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap van a nem várt napja,...

Holnap van a nem várt napja, tegnap reggel fehér folyás gyengén kevés, este pedig pár percig menstruáció yszerü gyenge görcsök, mellfeszülés, szédülés ki az aki velem együtt nem várja ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
Rendszertelenek a ciklusaim,és már régóta próbálkozunk,csak olyanok írjanak akik normálisan válaszolnak,a hülyeség nem hiányzik
2019. nov. 5. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most péntekre nem várom. Ha nem jön meg péntek reggel tesztelek. Jelenleg nem érzek semmit most még premens tünetem sincs. Pattanásos szoktam lenni mensi idejekor de még semmi.
2019. nov. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szórótok neked,én holnap vagy csütörtökön tesztelek ha addig nem történik semmi,és nagyon remélem h nem 😊

Hanyadik baba lenne?

2019. nov. 5. 07:53
 3/7 anonim ***** válasza:
En mara nem vártam. De a reggeli teszt negatív [link] Teljesen elkeseredtem. Van menzi görcs már 3 napja de még semmi
2019. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első baba lenne. Nyáron volt egy missed ab-m. Elsőre összejött am akkor. Most pedig ez az újabb első probalkozos honapunk
2019. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2019. nov. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez sajnos negatívnak tűnik 😔
2019. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

3 válaszoló nem kell elkeseredni,még bármi lehet,amíg nem jön meg addig van remény.

4 válaszoló sajnálom ami veletek történt,de remélem sikerül most mindenkinek

2019. nov. 5. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!