Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezés segítésére...

Babatervezés segítésére Ladeevit vitamin? Bevált valakinek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 09:58
 1/9 Mr.Q77 ***** válasza:
58%

Babatervezésnél 20-ad rangú dolog a vitamin... Ha összejön/ vagy nem jön össze ... az nem a vitamintól /vagy annak hiányától fog függni.


Persze szedj vitamint mert ártani nem árt, DE mondom ennek az ég adta világon semmilyen befolyásoló hatása nem lesz...


Az ember csak akkor jön rá mennyire szofisztikált dolog a fogantatás ha évekig nem jön össze ...

2019. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :)
2019. nov. 5. 12:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát első, jó nagy hülyeséget írtál...


Kérdésre válaszolva: igen,jó a Ladeevit is vagy bármely kismama vitamin, viszont nagyon kevés a hatóanyag tartalmuk. Ha érdekel írj privátot, itt nem akarok kisregénybe kezdeni :)

2019. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mr.Q77 ***** válasza:
0%

Kedves 3-as

vagy szövegértelmezési problémáid vannak vagy teljesen dilettáns vagy a témában.


Mint írtam persze szedjen vitamint hiszen fontos lehet inkább, de a baba fogantatásához vajmi kevés köze van. (7 lombik után tudom miről beszélek)


Bár nem tudom a kérdező korát. De ha egészséges fiatal és a párja is az akkor összefog jönni. (de akkor is csak 25% az esély /együttlét)


Amit ki akartam emelni NE a vitamintól várja a csodát, ha nem jön össze akkor ki kell vizsgálni az okát minél hamarabb.


Sajnos a kor előrehaladtával végtelen oka lehet a fogantatási problémának. Kiürültek a tüsző tartalékaid/nagyon kevés a az egészséges kromoszómákkal rendelkező megtermékenyült pete/de az se tud megtapadni/Petevezeték átjárhatóság/Hasimoto/Pajzs mirigy/inzulin rezisztencia/ akármilyen étel intolerancia stb stb ...

2019. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a választ!

23 éves vagyok, a párom 34. Az orvos azt mondta, hogy nem kell aggódni, mert még nem régóta próbálkozunk. Kb fél éve :). Csak na. Tudjátok, hogy van ez, picit idegesít, hogy azóta nem jött össze. Másra meg kb ránéznek és terhes lesz :D

2019. nov. 7. 07:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Dr. Lenkei-tol veheted a folsavat. Sokkal jobb es hatasosabb mint a Ladeevit. Amugy szamold ki hogy a menstruaciod elott egy hetel es a menstruaciod utan egy hetig keves az eselye a fogantatasra. Tehat a fennmarado havi 2 hetben kell belehuzni.
2019. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mr.Q77 ***** válasza:
100%

Miért lenne jobb a Lenkei féle szimpla Folsav? mint a komplex vitaminokat tartalmazó Ladeevit?


Ráadásul Lenkeiben "csak" sima Folsav van amit a szervezetnek még át kell alakítani hogy hasznosulni tudjon


Míg Ladeevit ben már egy módosított Folsav formátum van ami közvetlen felszívódik (hatékonyabb) ...

2019. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A folsav elég.
2019. nov. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A folsav elég. ÉS igenis árthat a sok vitamin. Nem véletlenül születik a sok 4 kg feletti gyerek. Nézz utána!
2019. nov. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!