Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy leszbikus pár fecskendős...

Egy leszbikus pár fecskendős módszerrel vállalhat gyereket magyarországon?

Figyelt kérdés
Három éve élek a párommal, heterók voltunk mindketten de mégis egymásba szerettünk, szerintem nem kell rà magyarázat, szeretnénk egy kisbabát spermabankból hozott spermával amit ugye felfecskendeznek/fecskendezünk, jogilag ez hagy bármi kivetni valót?
2019. nov. 5. 10:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szetintem nem tudtok magánemberként soermabankbol spermat hozni. Ráadásul az esély is elég kétes. Inszeminacional kedvezőbb körülmények között is 25% a sikeresség esélye.
2019. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Több tapasztalt, nő állítja, hogy a módszer lehetséges, itt már csak a jogi következmények a tényezők. Mindenképpen külföldön házasodnánk, így már nem él az itthoni " élettársi" bejegyzett kapcsolat, ezzel már nagyobb esélyünk van hogy együtt nevelhessük a babát engedéllyel?
2019. nov. 5. 10:51
 3/25 A kérdező kommentje:
Egyébként magyarázza már el nekeme valaki, hogy az nem büntetendő ha valaki 16 évesen teherbeesik, megtartja, az apa lelép a gyerek pedig szörnyű környezetben nő fel, de az igen ha egy szerelmes azonos nemű női pár szeretne egy kisbabát?
2019. nov. 5. 10:54
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

Nem büntetendő, de a társadalom szerintem még nem érett ra.


Úgy tudom külföldi meddőségi intézetben van lehetőség egyedülállókent donorspermas inszeminaciora, lombikra is. A feltételeket nem ismerem. Talán Brnóban is kehetseges

2019. nov. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfogan, egyikőtök megszüli, annak a nevén lesz, ismeretlen apától. De a másiknak papíron nem lesz köze a gyerekhez. (Meg biológiailag se.) De ettől még nevelhetitek együtt.
2019. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen, csak úgy tudom hogy ez büntetendő de javítsatok ki ha tévedek
2019. nov. 5. 11:30
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem büntetendő. Miért lenne az?
2019. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Egyik oldal ezt írja: a házilag végzett fecskendezős módszer elvégzői az emberi test tiltott felhasználásának bűntettét követik el
2019. nov. 5. 11:35
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a spermabankból hozott anyagra vonatkozik, ami teljesen anonim.
2019. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk ezt nem tudom hogy képzeled mert a sima sperma levegőn percek alatt elpusztul, a fagyasztottat meg speciális olvasztási technikákkal olvasztják fel a lombik kezelések előtt.
2019. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!