Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy millió kérdés van...

Tudom, hogy millió kérdés van a témában, de olyan jó lenne pár bíztató szó, friss tapasztalat?

Figyelt kérdés

Babán dolgozunk(4. hónapja)

Utolsó menzi okt 4. Ciklusok 29-31 naposak, ez most a 34. napom.

Múlt héten elején indokolatlanul korán mindjárt megjön érzésem volt, pattik, idegbaj, menzi görcsök. Ezek hétvégén szinte elmúltak, pont mikor meg kellett volna jönnie. Sose tudtam mi lehet az a hasszurka, csak itt olvastam. Hát tegnap este megtapasztaltam. Órákon át néha néha beleszúrt jobb oldalon, ma már csak párszor és enyhébben.

Viszont előbbi 25ös teszt negatív. Lehet ebből még baba? Semmi barnázás, vagy vérzés.


2019. nov. 7. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

szerintem ezek biztató jelek, ha még nem jött meg. a teszt szerintem attól függ, hogy mikor fogant, kinek mennyi a hcg mennyisége. hááát..én amíg nem jön meg tuti reménykednék..:) mi is kb 4-5 hónapja próbálkozunk és hát nem tudom..azt hittem mi majd azok a szerencsés pár leszünk akiknek elsőre összejön, de hát ugye soha nem úgy van , ahogy az ember azt gondolná.

Majd írd meg , hogy mi lett veletek?

2019. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, drukkolok, hogy hamar legyen neketek is 2 csíkos tesztetek:)

Én akkor egyelőre várok, nem mintha lenne más választásom:)

4 évesünk egyébként a 23. ciklusnapon fogant, de ha most is kitolódott, valami halvány csíkocskának akkor is már lennie kellene, vagy?

2019. nov. 7. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg, addig van remény.
2019. nov. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még nem feltétlenül kellene pozinak lennie. Ha most is a 23. ciklusnapon volt, akkor még simán lehet baba. Biztató, hogy nem jött meg. Ha nem figyeled a peteérésed akkor nem tudni mikor volt ovu. Szurkolok. :)
2019. nov. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam miről beszélnek az emberek mikor azt mondják szúrkál a hasuk , sosem éreztem , mikor nem jött meg rá 2 napra elkezdett szúrkálni bizonyos időközönként hol a jobb hol a bal oldalt , egyből tudtam , hogy ez baba lesz :) Bár nekem a teszt már akkor kimutatta.
2019. nov. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!