Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen online kereskedési...

Milyen online kereskedési cégeket ismertek, amelyeknél megéri elkezdeni 1 millió forinttal?

Figyelt kérdés
Régóta nézelődöm, keresgélek olyan online kereskedési céget, amelynél a költségek függvényében megéri 1 millió forinttal elkezdeni a tőzsdei kereskedést. Találtam párat, melyeknél a vélemények és tapasztalatok is pozitívak voltak, azonban kíváncsi vagyok a ti tapasztalatotokra különféle platformok tekintetében.

2019. jan. 12. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
kbc equitas
2019. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, mit szeretnél. Ha befektetni, arra a legjobb a KBC vagy a Degiro. Ha azt reméled, hogy majd napi szintű adás-vételből, azaz rendszeres kereskedésből te majd gyorsan pénzhez jutsz, felejtsd el. Olyanok ellen játszol, akik évente több százmillió dollárt költenek csak olyan adatokra, ami alapján kereskedési döntéseket hoznak.
2019. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Nem a gyors pénzkeresés, inkább az alacsony díj mellet történő rendszeres kereskedés lenne a cél. Természetesen nem day trade-re gondolok, de mondjuk hetente kereskedni egy reális cél szerintem.
2019. jan. 12. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem az. A jutalékok miatt (jellemzően 0.3% tranzakciónként) még akkor is csak nullában lennél ha csak egy papírral kereskedsz és heti 0.6%-os hasznot érsz el.
2019. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A legalacsonyabb díjai Magyarországon most a KBC-nek vannak, európában pedig a Degironak. Utóbbinál van egy rakat olyan ETF, amit havonta egyszer ingyen tradelhetsz, ha legalább 100.000 forintot mozgatsz. Befektetni teljesen jó.
2019. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!