Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés
NAGY JÓZSEF MÁRTON Á nevű felhasználó kérdése:

Milyen online kereskedési cégeket ismertek, amelyeknél megéri elkezdeni 1 millió forinttal?

Régóta nézelődöm, keresgélek olyan online kereskedési céget, amelynél a költségek függvényében megéri 1 millió forinttal elkezdeni a tőzsdei kereskedést. Találtam párat, melyeknél a vélemények és tapasztalatok is pozitívak voltak, azonban kíváncsi vagyok a ti tapasztalatotokra különféle platformok tekintetében.

Keress kérdéseket hasonló témákban: tőzsde, kereskedés, hozam, értékpapír, számla, gazdaság, tapasztalat, bróker

jan. 12. 10:22  Privát üzenet  

A válaszok
kbc equitas

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 12. 10:47 Privát üzenet
Döntsd el, mit szeretnél. Ha befektetni, arra a legjobb a KBC vagy a Degiro. Ha azt reméled, hogy majd napi szintű adás-vételből, azaz rendszeres kereskedésből te majd gyorsan pénzhez jutsz, felejtsd el. Olyanok ellen játszol, akik évente több százmillió dollárt költenek csak olyan adatokra, ami alapján kereskedési döntéseket hoznak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 12. 11:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2. Nem a gyors pénzkeresés, inkább az alacsony díj mellet történő rendszeres kereskedés lenne a cél. Természetesen nem day trade-re gondolok, de mondjuk hetente kereskedni egy reális cél szerintem.

# 3/5Időpont jan. 12. 12:01 Privát üzenet
Nem, egyáltalán nem az. A jutalékok miatt (jellemzően 0.3% tranzakciónként) még akkor is csak nullában lennél ha csak egy papírral kereskedsz és heti 0.6%-os hasznot érsz el.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 12. 12:22 Privát üzenet
A legalacsonyabb díjai Magyarországon most a KBC-nek vannak, európában pedig a Degironak. Utóbbinál van egy rakat olyan ETF, amit havonta egyszer ingyen tradelhetsz, ha legalább 100.000 forintot mozgatsz. Befektetni teljesen jó.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 12. 13:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1 millio forintbol hogyan tudok online napi 20ezer forintos bevetelorrast teremteni?
Üdv . Online pókerből ki utaltam 3 év alatt ~ 20 millió ft-ot nem adóztam, adó bevallást sem küldtem be . Milyen szankcióra / büntetésre számíthatok? Hogyan tudnám rendezni az ügyet?
Szerintetek az online tőzsdében az lehetséges, hogy több év tanulás és tapasztalat után 1-2 millió kezdőtőkével pár év alatt annyit nyerni, hogy havi szinten 80-100 milliót tisztán lehet keresni?
5 millió forintot nyertem egy külföldi online kaszinónál. Hogy kell adóznom a nyereményből?
Havonta 10% fölött jövedelmező befektetéshez keresek befektetőket legalább 5 millió körüli tőkével. Online hol érdemes hirdetni, keresni?
Érdemes itthon online ruhakereskedelmet nyitni? (3 millió Ft lenne rá)

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!