Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ma van a nemvárt napja. Nem is jött eddig. Előtte 3 napig barnázni szoktam de az sincs. Tesztek viszont negatívak :(

Ami más, hogy kb 6 napja görcsölgetek, de nem a mensis görcs. Inkább görcsölésnek sem mondanám, de fura a hasam.


2019. nov. 10. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja. Ha negatív a teszt, akkor nem valószínű.
2019. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tesztek negatívak, nincs benned terhes hormon. Több mint valószínű, hogy meg fog jönni a menzeszed.
2019. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is ugyanez volt. 5 nap késés után lett csak pozitív.

Azt mindenképp mondd a dokinak, hogy pecsételni szoktál!!! Ez progeszteron hiányra utal. Emiatt lehet rövidebb a luteális szakasz, és sajnos okozhat vetélést is.

2019. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizarhato a terhesseg hiaba negativ a teszt. Vannak nok (pl testverem is) hogy kesobb vagy kevesebb Hcg termelodik a szervezeteben. Lehet hogy nehany nap mulva lesz pozitiv a teszt. Egyebkent mennyire pontos a menzeszed? Ha gyakran kesik akkor lehet az de ha pontos es nem jon meg napokig akkor valoszinuleg baba lesz. Varj meg es ha nem jon meg tesztelj ujra elso vizeletbol reggel.
2019. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most adtatok pici reményt 😊

28-30 napra szokott megjönni rendesen, előtte csak barnázás. Ma van a 30.nap

Már bekészítve reggelre egy xepil, és egy one step. Eddig 1x késett,(33nap) de akkor barnáztam már 5.napja. 3 nap késésnél lett pozi a teszt, de ő nem is maradt velünk :(

2019. nov. 10. 15:07
 6/8 anonim válasza:
Nekem nem várt előtti napokban görcsöltem. Másabb volt a mellem. Nem várt előtt 1 nappal negatív lett a teszt, utána 2 nappal pozitív!
2019. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Negatív lett a mai is :(

De még nem jött meg.

2019. nov. 11. 06:17
 8/8 anonim válasza:
Azóta?
2019. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!