Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Volt már valaki...

Mitől lehet? Volt már valaki így? Köze lehet terheseghez?

Figyelt kérdés

Bocsi a megfogalmazásért de nem anyanyelvem a magyar....


, 8 hónapja próbálkozunk a párommal h teherbe essek..


A múlt hónapban késett 13 napot a havi menstruációm aztán megjött és nagyon erősen és furán véreztem, aztán elmúlt... 1 hétig semmi, de most még minden nap szinte van vérfolt a bugyimon.


Mitől lehet ez?


Volt valakinek ilyen?


Előbb utóbb elkel vele mennem orvoshoz tudom, csak először gondoltam utána járok


2019. nov. 13. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
És mikor késett 13 napot csináltál terhességi tesztet? Mert lehet teherbe estek csak elvetéltél. Darabosan jelent hogy azt mondod furán véreztél? Minél hamarabb menj el orvoshoz mert ha ez vetélés volt meg kell néznie kitisztultál e teljesen bár elég korai terhesség lehetett ha az volt egyáltalán szóval szerintem ki is tisztultál de Azért lásson orvos. Főleg hogy most megint vérezgetsz.
2019. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*estél
2019. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Darabodann véreztem és erősen, nem csináltam tesztet,. Mert vártam h ha késik 15 napot akkor csinálok de addigra megjött.

És máskor mensi előtt görcsöl a hasam 1 héttel előtte akkor mikor késett végképp nem görcsölt

2019. nov. 13. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez bizony vetélésnek hangzik, ez okozhatja a mostani rendellenes vérzést, de az is lehet, hogy megmaradt a terhesség (vagy mondjuk ikrek voltak, és az egyik meghalt), és a szervezeted még nem állt át. Mindenképpen menj el orvoshoz, SOS. Majd írd meg, mi volt! Szorítok
2019. nov. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van ez eléggé vetelesnek hangzik. Mihamarabb lásson orvos!
2019. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, jovoheten első dolgom az orvos lesz
2019. nov. 14. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!