Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kesett, megjött de csak 2...

Anne94 kérdése:

Kesett, megjött de csak 2 nap, terhes?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 19 honapos kislanyom. Az elso terhessegnek semmi jele nem volt.2017 Julius 20. -an megjött normalisan, semmi jele a terhessegnek nem volt es 2017 augusztus 20. -an elmaradt majd 21. -en csinaltam tesztet ami pozitiv volt.2017 Augusztus 26. -an voltam orvosnal es kiderült, hogy 5 hetes es 1 napos mar a baba, a kislanyom. Most teljesen mas szituban vagyok. Nem vedekezünk, mivel egy kistesot szeretnenk. Utoljara November elsejen szeretkeztünk. Nekem a ciklusom 30 napos a menstruaciom mindig 5 napos es mindig pontosan jön meg. Nov.9. -en kellett volna megjönnie, de 13. -an, azaz tegnap jött meg nagy nehezen. Az elsö par oraban alig valami, az utan normalis ver es ma mar sötetbarna dolog ami valojaban mindig a 4. dik napon szokott nekem lenni. Kedden azaz 12. -en csinaltam tesztet ami negativ volt. A derekam nagyon faj, ha csak lehajolok mar faj. Kb 1 hete mar. Mas tünetem nincs. Volt mar valaki ilyen helyzetben es terhes volt megis?  Puszi 

2019. nov. 14. 13:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozza kell tennem,hogy nem vagyunk ragörcsölve a babara. Nem voltam beteg,stb. Semmilyen gyogyszert nem szedek.Augusztusban voltam a nogyogyasznal es mindent rendben talalt. A derekfajason es a faradekonysagon semmi mas nincs. Tudom,hogy minden terhesseg mas,de talan jart valaki ugyanigy. Sose fajt meg a derekam igy es ez aggaszt engem. Sokat olvastam utanna es sok szemelynek a terhessegük egyik jele pont a derekfajas volt.
2019. nov. 14. 13:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Véreztél, teszt negatív. Ezek alapján nem vagy terhes.
2019. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!