Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha rendesen...

Lehetek terhes ha rendesen megjött?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy két és fél hete szédelgek, hányingerem van, és fáj a hasam.

Nem tudom, hogy ez esetleg lehet e egy két hetes kínai nyaralás miatt (ezt azért írom le, hiszen 12 órát repültem, időzóna változás is volt, ami kihathat az emberre, illetve talán az ottani kaják is közre játszhatnak),vagy azért mert terhes vagyok.

Még az utazás előtt 3 nappal pettingeltünk a barátommal fehérneműben. Tudom, hogy a pettingbe nem tartozik a behatolás, de hozzá tenném, hogy NEM IS VOLT. Egyikünk sem élvezett el. A másik, hogy inkább a hasán ültem.. vagy na értitek.

Elég rosszul jött ki ez az egész, hogy pont utazás előtt, mert így nem tudom, mi okozza ezt az egészet. Tavaly is hasonlóan messze utaztam, akkor is tapasztalatam ezeket. Csak nem ennyire erőssen.

Nyaralás alatt, időben, napra pontosan megjött, és erős is volt, 4 napos volt. De olvastam, hogy ettől függetlenül is lehetek terhes.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy vajon terhes vagyok e? Nagyon félünk, nem tudjuk mihez kezdjünk. Tudnátok segíteni? 😅



2019. jún. 27. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes.

De ha kínai kiruccanasra telik, akkor vegyél egy 300 Ft-os tesztet.

Amúgy jobbulást!

2019. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!