Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött lehetek terhes?

Ha megjött lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogyha megjött a menstuáciom attol még lehetek terhes?

Azt olvastam hogyha kozel van egymashoz a menstruacio idopontja es a megtermékenyítés időpontja akkor a menstruacio megjohet

Normalis valaszokat legyszi!


2019. szept. 24. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges,de nagyon nagyon ritka az ilyesmi. Én is éreztem már magam terhesnek,mert később volt az aktus,mint a peteérésem,de nem volt semmi csak beképzeltem. Szerintem ne nagyon reménykedj.
2019. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon speciális esetek, mint pl anyum nagynénje, aki egy afféle rendellenességgel született. Kettő teljesen működő méhe van (most arra pontosan nem emlékszem, hogy petefészkei is duplán vannak e) a lényeg, hogy ő azon szerencsétlenek közé tartozik, aki mind a nyolc! terhessége alatt menstruált.

Az átlagos, normális menstruáció az esetek 99,9%-ban kizárja a terhességet.

2019. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!