Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13. napja késik, csináltm...

13. napja késik, csináltm tesztet de negativ lett, az orvos Duphostont irt fel, amit 10napig kell szednem napi 2-őt. Ha ezek után sem fog megjönni akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor az orvos felírta ezt,nem volt uh?
2012. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 14 napos késéssel 2db negatív teszt..dokihoz mentem..vérvételre küldött...időközben csináltam még egy tesztet és az pozitív lett,aztán a vérvétel is azt jelezte,hogy megfogant.Utána nekem is duphastont kellett szednem a 12.hét végéig, mert a sárgatest nem olyan volt, mint, amilyennek lennie kellett volna.

Szóval biztos, hogy nem vagy az?Nekem ekkor az UH még csak terhességi gyűrűt mutatott...

2012. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos terhes vagy :D Grat!!! ez a gyógyszer segít megtartani az embriót, nem? Legalább is akkor szokták felírni...
2012. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért lenne biztos? Simán kimaradhat neki kb. ezeregy ok miatt!
2012. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazad van, bocsánat! Tényleg 2 ok miatt írják fel:

1. terhesség megtartására, de akkor 12.-16.-ig hétig kell szedni (úgy hallottam, de biztos egyénfüggő)

2. mensi meghozatalára (szeded, utána abbahagyod, és elvileg így hozza meg a mensit)

Bocsánat, csak egyből arra gondoltam, ha késik is neki, hogy baba van a dologban. :)

2012. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!