Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hete volt szivleállás miatt...

4 hete volt szivleállás miatt kaparásom, 9 hetes voltam. Már rettenetesen várom, hogy megjöjjön a menszesz, de hát semmi. Lehetséges, hogy csak orvos segitségével (pl. gyogyszerrel) fog megjönni, vagy várjak türelmesen?

Figyelt kérdés
2008. jan. 28. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem is ugyan ez volt 2006-ban.Június elsején volt a műtét és csak július közepén jött meg de akkor aztán úgy hogy azt hittem belepusztulok....Nyugi, nem kell orvosi segitség.Olyan 6-8 hét mire helyre áll a dolog.(Bár nekem aztán elég rendszertelen volt ezután, most azonban 22 hetes kismami vagyok)

Szóval várj türelemmel és levezd ki hogy nincs mensid:DDDD

2008. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
De remélem nem azért várod annyira,hogy utánna egyből teherbe tudj esni!? Mert az még nagyon korai lenne! Ugyanez történt velem is tavaj. Nekem a műtét után 4 hétre megjött és utánna rendszeres volt. Mégis kivártuk a 5 hónapot,hogy lelkileg is és szervezetileg is rendbe jöjjek és persze a méhem is "meggyógyuljon". Most vagyok a 21-ik hétben és lekopogom,minden rendben. Szerintem légy türelmes!!! De azért ha a 6-ik hétben sem jön meg, menj vissza az orvoshoz. Kitartás!
2008. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt tavaly. Nekem 8 hétre jött meg, és utána szabályos volt. Ne aggódj, az a legrosszabb. Néhány hónapig én is stresszeltem magam, minden mensinél kiborultam, hogy nem sikerült teherbe esnem újra. Aztán erőt vettem magamon, és lehiggadtam. Rögtön mutatkozott az eredmény. Most 25 hetes vagyok, és minden rendben zajlik. Fel a fejjel!
2008. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!