Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák! Volt olyan aki 4+3...

0807 kérdése:

Kismamák! Volt olyan aki 4+3 naposan vagy e körül már elment orvoshoz vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Tudom hogy még nagyon korai lenne elmenni , és hogy még kb semmit sem fog látni , csak ez az első terhességem és nagyon izgulok azért hogy minden rendben menjen :)

Meg persze szeretnék tanácsot kérni majd a dokitól hogy milyen vitaminokat is szedjek !

Na végülis a kérdésem az az lenne hogy ha valaki ennyi idősen már volt dokinál tudott már valamit mondani ?!

Előre is köszönöm ha olvasod és válaszolsz <3



2019. nov. 19. 16:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én a gyerek tervezés előtt mentem el magamat megvizsgáltatni és elmondtam hogy tervezzük, ekkor elmondta hogy folsavat egy hónappal előtte kezdjem el szedni. Erről már lecsúsztál ezek szerint, de mindegy minél sürgősebben menj és szerezz valamilyet, a sok vitamin felesleges a gyerek elszívja ami kell neki. A folsav az egyetlen amit tényleg tanácsos pótolni
2019. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Te meg is válaszoltad a kérdésedet!Tudod h.korai.A doki kb.hülyének fog nézni és azt fogja mondani,hogy gyere vissza két hét mulva!Elevitet én már a terhességem előtt szedtem.Nekem az vált be.

31hkm.

2019. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Az lemaradt,hogy volt olyan terhességem,amivel nagyon rosszul voltam,fájt a hasam stb.Elmentem ezért dokihoz,hogy legalább progeszteront írjon fel,de szó szerint lecseszett h.szerinte nem is vagyok terhes mi a francnak mentem.Mondtam neki h.hulye nem vagyok van pozi tesztem,nem is egy,tudom h.terhes vagyok.Addig ultrahangozott,még nahy nehezen meglátta az 5 hetes petezsákot.Semmit nem javasolt,nem írt fel semmit h.megmaradjon.Sajnos 6 hetesen el is ment,műteni is kellett. :(((
2019. nov. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%

A doki nem néz hülyének! Miért kell leszólni azt,aki korán megy orvoshoz?

Nekem a pozi teszt után azonnal kellett mennem, így kérte az orvos.

Nekem rögtön injekciózni kellett magam,+ el kellett kezdenem gyógyszert szedni.

Szóval szerintem egy normális orvos nem fog leszúrni,hogy minek mentèl.

2019. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14: ha valakinek azonnal progipótlás kell, annak van előzménye, az nem fog itt kérdezősködni, hanem megy az orvoshoz. Akinek nincs ilyen előzménye, annak meg felesleges aggódni, amíg nem vérzik. Az orvos se fog mondani semmit.
2019. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
14 te okoska.Az más kérdés h.a doki azt kéri.Itt most pont nem arrol van szó.Engem igenis hulyének néztek,és igenis felesleges oda menni,mert az égvilágon semmit nem fog látni.De ha valakinek sok ideje pénze van és szereti ha feleslegesen turkálnak benne,egészségére!
2019. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Itt a 14-es okoska!

Az első gyermekemnèl szerencsére nem volt problèma, mégis a kimaradt mensi után pár nappal mentem dokihoz. Tény,hogy nagy dolgokat nem tudott menni,de nem szúrt le. Engem pedig megnyugtatott az,hogy van esély a terhességre.

2019. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál , már látszik a petezsák , még picike de rendes volt az orvos . 3 hét múlva megyek vissza , akkor már többet tudnak mondani :)
2019. nov. 21. 16:58
 19/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok! #14
2019. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. nov. 21. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!