Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi esely...

Szerintetek mennyi esely lehet a babára?

Figyelt kérdés

Elore szeretnem megjegyezni hogy csak izgatott vagyok! Tudom hogy mindenkinel mas es nem is vagyok rastresszelve a babara attol fuggetlenul hogy nagyon vagyom ra, inkabb csak izgatott vagyok!


Vitaminokat szedek szinte fel eve cickafark teat is ittam, az egyutt let utan pedig palastfut is.

Szoval elso probalkozas, tojasfeherje nyarok volt illetve ovu teszteltem kivancsisagbol, azt is most probaltam elsore, aznap eros pozitiv volt egyutt is voltunk ugy. Masnap reggel mar halvanyabb pozi volt keso estere pedig mar nega. A tuszorepedest is ereztem mindig erzem hogy melyik petefeszkemben volt a petesejtem. Kb 2napig szurkalt utana jobb oldalt most vagyok pont a 7.napon a melleim egy ponton erintesre faj, leginkabb a bal oldali jobban. Az arcom tele lett apro kis pattanasokkal.


Szerintetek mennyi esely van ra hogy pozi legyen a tesztem egy het mulva? 😊


23/L


2019. nov. 19. 20:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az elfeljtettem hogy nagyon de nagyon azt erzem hogy most osszejott nem is tudok nem erre gondolni. Olyan fura. 😃☺️
2019. nov. 19. 20:19
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek itt jósnők! 50-50%
2019. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem joslasra vagyok kivancsi. Hanem hogy volt e valamelyik kismamanak ilyen esete. 😊
2019. nov. 19. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Mi ezt honnan tudjuk? Majd ha késik akkor tesztelj
2019. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ember mindig reménykedik, és érezhet úgy ha babát szeretne, hogy na most sikerült!

A sikertelen hónapjaimban is úgy éreztem, hogy sikerült. Aztán amikor tényleg pozitív lett a tesztem, akkor teljesen máshogyan éreztem, de tudtam, hogy most pozitív lesz. :)

Sajnos ő nem maradt meg, de remélem hamarosan újra érzem ezt az érzést.

Neked drukkolok, de ne tesztelj menstruáció előtt. 1-2 nap késés után ráér! 🤗

2019. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Először is az ovu tesztnél nincs olyan, hogy halvány pozitív, ha az egyik csík halványabb akkor az már negatív. Az, hogy mennyi esélyed van rá, nem fogjuk tudni megmondani. Vagy összejött vagy nem, tünetek ilyen korán még nincsennek.
2019. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolso, koszonom a normalis valaszod es sajnalom! 😕


Ugyan nekunk is volt mar alkalom hogy osszejohetett volna semmit nem figyeltem akkor,de soha nem ereztem ezt mint most lehet hogy ez csak tenyleg a vagy plusz tudom hogy most biztosra peteereskor egyutt voltunk. 😊 Rajottem hulyeseg volt feltenni ezt a kerdest mert tenyleg nem lehet tudni , csak olyan izgatott es kivancsi vagyok hogy szivesen olvasom masok tortenetet. 😊

2019. nov. 19. 20:54
 8/11 A kérdező kommentje:

Uristen! Szerinted nem tudom hogy a kontrollcsikhoz kell merni??????

Ugy volt az a negativ hogy erosebb volt a kontrol az elozo meg nem volt erosebb csak halvanyabb mint a legelso egyertelmu pozitiv!

2 pozitiv utana negativ.

2019. nov. 19. 20:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg azert mert egyeseknek nem volt tunete masnak meg volt. A beagyazodast is lehet erezni, valaki az ovujat sem erzi ugyhogy inkabb ne alltalanoaistjunk! Mint irtam mindenkinek mas!
2019. nov. 19. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok neked, hogy összejöjjön. Csak ennyit tudok mondani :) Mi ugyanilyen ügyesen kiszámoltunk mindent ebben a ciklusban, de sajnos nem jött össze. Viszont én meg is éreztem ezt, hogy most nem fog összejönni. Szóval hátha. Megy a drukk!
2019. nov. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!