Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így van még remény/esély a...

Így van még remény/esély a babára?

Figyelt kérdés
Menstruáció elött 1 héttel lett pozitív az ovulációs teszt. Addig nem volt az. Viszont már 3 napja késik is. De teszt negatív. Van arra esély hogy akkor megfogant a baba és tolódik a menstruáció?
2019. nov. 18. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%

Ha megfogant a baba, akkor egyből 9 hónapot tolódik a menstruáció.


Igen, van esély, hogy a kései ovuláció miatt most később jön/jönne meg.

2019. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napja késik. Nekem is megfordult a fejemben, hogy mi van ha egy héttel csúszott a pé.-em...hát..fogalmam nincs mindenesetre.
2019. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
amúgy nekem is negatív a mai tesztem, viszont ha késői peteérésből foganna a gyermek , akkor tulajdonképpen logikus, hogy csak később mutatná ki a teszt is, viszont attól függetlenül ugye a menstruáció elmarad.
2019. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Csak mert itt azt olvastam hogy ha ilyen későn lenne peteérés akkor nem sikerülhet a baba. Valamelyik kérdésnél olvastam válaszként. De nem is görcsölök, jele sincs hogy megjönne. Végig ovu teszteltem és nem volt pozi csak ugye menstruáció előtt pont 1 héttel.
2019. nov. 18. 18:25
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
1 héttel a várt menstruáció előtt lett pozitív az lh teszted? Ez így már nem igaz, hiszen így már nyilván nem egy héttel voltál a menstruáció előtt, hanem 2 héttel. Hiszen mensi előtt 2 héttel van pé. Így nyilván a teszt is negatív lesz, ha ovuláció után 1 héttel már tesztelsz. Viszont tudom ajánlani a google-t, és nyugodtan olvasgass a menstruációs ciklusról meg úgy általában a női testről, mert amit a kérdésedben és az alatt leírtál, arról süt, hogy fogalmad sincs semmiről.
2019. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát azért ezt így nem mondanám. Csütörtökön kellett volna megjönnie és azelőtt héten csütörtökön lett pozitív az lh teszt. Szóval előtte 1 héttel. Milyen 2 hét?
2019. nov. 18. 18:29
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Én sem értem miért írja ezt a 2 hetet. Nem törvényszerű , hogy kinek mikor van peteérése.
2019. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Abban igaza van az ötösnek, hogy ha később volt ovud, tényleg kell onnantól két hét, mire kimutatja a teszt. Hiszen így legjobb esetben is a hetedik dpon vagy, nincs az a teszt, ami ilyenkor kimutatja a terhességet, mert még nincs is. A luteális szakasz az luteális szakasz, annak mindenképpen el kell telnie a peteérés és a menstruáció között.
2019. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
az világos, lehet hogy csak rosszul fogalmazott, vagy én (mi ) értettük félre.
2019. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem arra gondolt, hogy ha az LH teszt egy héttel később lett pozi, akkor a következő várt menstruáció időpontját is egy héttel tolni kell. Lehet, hogy furán fogalmazott, de tiszta sor, amit ír.
2019. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!