Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet esélye a terhességnek?

Lehet esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

A párommal pé előtt 4 nappal voltunk együtt. A pé után 2 nappal annyira elkezdett fájni a cicim, hogy ilyet még sosem éreztem. Megduzzadtak és mintha nőttek volna. Azóta ez elmúlt. Néha kicsit szédülök és fájt a hasam is, de nem folyamatosan. 19-én picit rózsaszínes folt volt a WC papíron. Ma pedig kicsit barnás volt a folt rajta. Holnap kellene megjönnie és most nem tudom mi lehet?!


A testhőm nem szoktam mérni rendszeresen, de tudom, hogy általában elég alacsony (általánosságban 36.2 körüli). Ma reggel 36.8 volt, de napközben csökkent és most olyan meg fog jönni érzésem van.


Természetesen fogok tesztelni, ha nem jön meg, de már nagyon izgulok és kíváncsi vagyok, mi a véleményetek. Szerintetek,lehetek terhes?


Köszönöm!



2019. nov. 23. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te sem gondolod komolyan,hogy pé után 6 nappal a cicid terhesség miatt fáj?!Komolyan már annyi szánalmasak ezek a kérdések!
2019. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A pé utáni 2-3. napot írtam, nem 6-at. És igen, olyanokat is olvastam fórumokon, akinek másnaptól fájt a melle és később kiderült, terhes is lett. Ha megtermékenyül a petesejt, rögtön útnak indul a méh felé és ha valaki érzékenyebb, olvastam, hogy előfordulhat, hogy már néhány nap után érezheti, mert a hormonok elkezdenek rögtön dolgozni. A pé körüli napokban sosincs semmilyen tünetem és most az azt követő néhány napban volt mellfájdalom, derék- és hasfájás.

Ha butaságot kérdeztem, sajnálom. Még nem voltam terhes és bárhol, bármit olvasok, mindenkinél más és más a tünet és az időpont is. A felsorolt tüneteket korábban még sosem érzékeltem és ezért nem tudom mi lehet?!

Azért köszönöm, hogy segítőkészen válaszoltál!

2019. nov. 23. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az a pé?
2019. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Peteérés
2019. nov. 23. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni holnap.
2019. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pé után 2 nappal nincsenek terhes tünetek. Majd kiderül, ha megjön, nem vagy terhes, ha nem jön meg, veszel egy tesztet és lepisiled. Ennyire egyszerű lenne, csak a sok, betegesen gyereket akaró nő egy nagyobb fingást is terhességnek tud be. Itt senki nem tudja megtippelni, hogy terhes vagy, ha szexeltél akkor mindig van esélye a terhességnek. Már a kérdésed is fszság.
2019. nov. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!