Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi elott par nappal nagyobb...

Mensi elott par nappal nagyobb az eselye a terhessegnek, ha nem vedekezunk?

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg kisebb az esélye, mint ha a középidő környékén nem védekeznétek, de nekem is kb. ilyenkor fogant a kisfiam, nagyjából 4 nappal a mensi előtt. :)
2016. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt

Akkor erdemes probalkoznunk?

2016. dec. 23. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen érdemes:)
2016. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig középidőben, a14. napon van. Általában előbb szokott lenni, menstruációt megelőző pár napban elméletileg nagyon kevés az esély, de ez természetesen egyén függő.
2016. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármikor teherbe lehet esni. Én menstruációm 3. Napján történő aktusból lettem várandós. 37 hkm
2016. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Miért ha nem érdenes akkor nem is szexeltek?
2016. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ovulacio elviekben 12 nappal a mensi elott van, de spontan peteeres barmikor lehet.

Nekem egy ismerosom pl aznap esett teherbe, amikor elviekben meg kellett volna neki jonnie.

Ha babat szeretnetek, akkor inkabb tobbszor probalkozzatok, mint kevesebbszer.

2016. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!