Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha erőlködésre eleve rosszabbo...

Ha erőlködésre eleve rosszabbodhat a már eleve rossz látásom abban az esetben császármetszéssel is szabad szülni?

Figyelt kérdés

Sajnos erős szemüveget kell használnom már most is, és az orvos szerint semmi megerőltető fizikai munkát nem végezhetek mert rámehet akár a látásom is.


Most szülés esetében ilyenkor ezt figyelembe veszi az orvosom,és felhozza a császármetszés lehetőségét?


2019. nov. 25. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez dioptria-függő. Pont az egyik barátom felesége emiatt szülhet csak császárral. Ott nem is volt kérdés, de kellett szemészeti szakvélemény.
2019. nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ a dioptriától, a szemfenék állapotától függ.
2019. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont most beszélgettem ezzel a barátommal, hogy december 6án pr. császár lesz és a dioptria nagysága miatt, nem említette a szemfenék állapotát - ami persze nem jelenti azt hogy nincs köze hozzá. És direkt azért is kérdeztem részletesen, mert nekem is rossza az egyik szemem és emiatt féltem, hogy császár lehet.
2019. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták neked, hogy nem erölködhetsz akkor egyértelmű, hogy nem szülhetsz normál úton. A dokid majd ír erről egy papírt, azzal mehetsz intézni a császárt, úgyhogy úgyis fel kell keresned.
2019. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszöntem mindenki válaszát ment a zöld kezecske
2019. nov. 25. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szemvizsgálat dönti el. Nekem a bal szemem -6-os, én is azt hittem, császározni kell. De a vizsgálat során kiderült, szülhetek természetesen úton.
2019. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!