Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4. Napja késik barátnőm...

4. Napja késik barátnőm mensije. Eddig minden tesztje neg. Én már 37h km. vagyok és totál féltékeny. Lehet, hogy terhes de a teszt az elmaradt 4. napon is neg. Neki?

Figyelt kérdés
2019. nov. 26. 00:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Van bajotok mindkettőtöknek.

Neked azért mert 37 hetesen ilyen marhaságokkal foglalkozol, a "barátnőd" meg azért mert féltékeny rád.

Te inkább vásárolj a születendő babádnak, a lány meg maradjon már nyugton.

2019. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Minek az embernek ellenség, ha ilyen barátai vannak, nem igaz? De most komolyan, nem vagytok Ti barátok, ő féltékeny, Te meg úgy beszélsz róla, mint akit a hátad közepére kívánsz, erre nem indok az sem, hogy 37 hetes terhes vagy. Miért nem hagyjátok békén egymást a fenébe? Mindkettőtök jobban járna. Ha ezt tovább folytatjátok, hát akkor meg sok szerencsét, megérdemlitek egymást.
2019. nov. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
11-es sajnos nem tudok vele nem foglalkozni, mert mindennap ezzel jön... A bébinek már megvan mindene. Nem akarom, hogy rossz legyen neki, de tényleg irritáló az önsajnálata és a féltékenysége. Pláne ilyesmire. Volt nem rég egy nagyon nagy vitánk, összeveszésünk. Az esküvőmre is féltékeny volt, emiatt vesztünk össze. Nagyjából mindenre féltékeny amit elértem és azért rossz érzés, mert én nem így érzek az ő dolgai iránt. Tényleg vele örültem mikor eljegyezték annó, stb... De ő a szájával mondja örül, belül pedig féltékeny... 🥺
2019. nov. 27. 00:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak egy hülye tart ilyen barátokat maga körül, ne is haragudj! Unod a hisztiket, falra mástól tőle, és jól esik kibeszélni a háta mögött... Minek neked ez a kapcsolat? Szeretsz mindig valamin idegeskedni? Vagy minek?
2019. nov. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!