Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan leendő Anyuka,...

Van itt olyan leendő Anyuka, aki 24. -e körül nem várja? Hogy érzitek, sikerült?

Figyelt kérdés
Én szombatra nem várom,igaz még csak ez az első hónap,mikor elkezdtünk újra próbálkozni.Már van egy 11 hónapos Kisfiam.Rá 1 évet vártunk,ezért kezdtünk most el időben próbálkozni a tesón:)
2010. júl. 19. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 24-e körülre nem várom. Ez az 5. próbálkozós hónapunk, ez lenne az első baba, már nagyon várjuk.

A cici fájáson és a türlemelenségen kívül más tünetem nincs.

Te, hogy vagy?

A

2010. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én vasárnapra nem várom.cicifájás nekem is van. első baba lenne:)
2010. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem feszül a mellem,a bimbók körül olyan érzékeny,hogy szinte már fáj,sűrűn kell pisilnem,néha kicsit fájdogál a hasam.Tudom nehéz,de a lényeg,hogy nem szabad görcsölni rajta. A Kisfiamnál görcsösen próbálkoztunk,majd amikor "feladtuk",nem is beszéltünk róla,elsőre összejött:)

Remélem mindenkinek sikerülni fog,és jövő héten pozitív tesztel büszkélkedhetünk:))

Pedig talán hirtelen kicsit meg is ijednék,hogy ilyen gyorsan összejött:)

2010. júl. 19. 10:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Mikor fogsz tesztelni?

Vagy mit javasolsz, ha nem jön meg, akkor mikor teszteljek?

Általában nem bírom kivárni a nem várt napját és mindig előbb tesztelek.

2010. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A voltam (elfelejtettem odaírni)
2010. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ha szombaton nem jön meg,akkor szerintem jövő hét elején,közepén tesztelek,akkor már biztosra kimutatja,hogy van-e baba.A Kisfiamnál csak két hétre rá teszteltem,mert féltem,hogy csalódnom kell.De akkor elég rendszertelen volt a menstruációm.mióta szültem,azóta viszont szinte napra pontos,ritkán +-1 nap:)

Ezek szerint Neked nehezebb kiszámolni,hogy mikor volt/van peteérésed?

2010. júl. 19. 10:51
 7/12 anonim válasza:

Szia!


Elvileg én 23-ra nem várom. De semmi tünetet nem érzek. Van egy szép sárgatestem meg 9,5mm mnyh (22.napon volt) nem kevés?

1,5éve próbálkozunk!

2010. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is vasárnapra nem várom, már szombat éjjel óta fáj a hasam. Szombaton éjjel annyira fájt, hogy aludni sem bírtam. Fogalmam sincs mitől lehet 18. napon.

Timi

2010. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 23-25-ig nem várom. Én semmi különöset nem érzek, tegnap picit fájt a hasam és mintha a mellem is érzékeny lenne, de ezt nem mindig érzem. Nekünk 2. baba lenne, már van egy kisfiunk 28-án lesz 3 éves. Ez a 11. próbálkozós hónapunk.Nóri
2010. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Kb vasárnapra nem várom.8. hónapja próbálkozunk,második baba lesz!

Tünetem nincs,hacsak a vizes folyás nem számít annak!

2010. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!