Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemes lányok, akiknek 2...

Inszemes lányok, akiknek 2 hete volt az akció, hogy érzitek magatokat? Vajon sikerült? Nekem még nem volt, csak lesz, de érdekel, hogy mizujs Veletek!

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. A férjem szerint sikerült, én már nem tudom mit gondoljak. Majd meglátjuk, mi lesz.

Neked mikor és hol csinálják?

2009. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha végre megjön (ugyanis késik 2 napja, 36. napon tartok) és elkezdhetjük a stimut, onnantól nagyjából 2 hét és a BMC-ben. Neked hol és mikor volt?
2009. márc. 6. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem a bmc-ben csinálták az inszemet, 15 napja.

2009. márc. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És???? mi a helyzet?
2009. márc. 7. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem 16 napja csinálták, és ma teszteltem - at. Eléggé le vagyok törve..

2009. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na, idő közben már nekem is eltelt inszem óta 16 nap és nekem is - lett a tesztem. holnap kell vissza mennem a bmc-be. Engem is eléggé megvisel. Nem erre számítottam. 5 szép tüszőm volt, nem értem mért nem jött össze:((((((((((((((
2009. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Basszus. :( Ezek nagyon nem jó hírek. Érdekelne azért, hogy vajon miért nem sikerül egy inszem, hogy mi lehet az oka... Miért kellett inszem Nektek?

Nekem végre megjött, vagyis ma még csak a pecsételés van, így kedden megyek és ha minden rendben kezdjük a stimulációt. Koncz főorvos csinálja... Nagyon bízom benne.

2009. márc. 8. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia


Én ma voltam a bmc-ben. És, kiderült nem kezdhetjük a második inszemet, mert az elsőből vissza maradt egy cisztáim. Míg ez ott van addig nem stimulálnak. Igy nekünk már csak áprilisban kell vissza mennünk:(

ma, nekem is rendesen megjött

2009. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!