Lehet ettől terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőm leszopott lenyelte de rá egy félórával órával megint 'harc képesen' szexeltünk és most kinvan bukva hogy terhes lesz. Szerintem egyértelmű hogy nem lehet az de nem vagyok orvos.

Szerintetek?



2019. nov. 26. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Huztal gumit? Ha nem, akkor simán lehet terhes.
2019. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Hány évesek vagytok?

Biológiaóráról hiányoztatok és nem pótoltátok be, amikor erről tanítottak?


Üljetek le, mindkettő egyes!

2019. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de retro. Régen televolt ilyen baromságokkal az oldal.


Egyelőre csak gond-terhes lehet.

2019. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Spermium maradhat a húgycsőbe, ha nem húztál kotont, simán teherbe eshet emiatt. De előváladéktól is teherbe lehet esni, még ha állítólagosan kicsi is rá az esély. Te azt nem veszed észre, ha kifolyik.
2019. nov. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam szerintem totál esélytelen világ életemben így csináltam sosem volt gond ha már válaszolok legalább olvassátok végig a kérdést. Igen az elovaldekosrol en is hallottam már de más évekig próbálkozik teherbe esni lottót nyerni nagyobb az esélyem mint h teherbe essen pedig nem is lottózok.
2019. nov. 27. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy hatalmas butaság amit írsz? Ha nem húzol gumit és pont peteéréskor vagy előtte vagytok együtt bőven teherbeeshet. Igaza van, hogy aggódik, Te pedig ne legyél ennyire felelőtlen, elég 1 katonának célbaérnie a többezer közül és apuka leszel. Az, hogy eddig nem csúszott be, nem jelenti azt, hogy nem is fog!
2019. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem első baba pont így lett, szóval hiába mit csinált előtte. Ha nem voltál előtte pisilni sima ügy a teherbe esés.
2019. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És nem "leszopott" picurit prostituálod, hanem szájjal, vagy orális szex volt. Mindjart jobban hangzik
2019. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!