Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Jövőhéten kedden kellene hogy megjöjjön a nem várt. De nekem sosem görcsöl a hasam előtte. Hanem közben. Viszont a melleim mensi előtt mindig bedurranak amit most nem érzek. Nagyon fura a szám íze és hányingerem van tőle. És görcsöl a hasam. Folyásom mindig erős de most semmi nulla. Nem tudom hogy mi lehet ez.

2019. nov. 27. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen korán nincsenek tünetek. Pmsed van.
2019. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincsen pms em. Az 100%
2019. nov. 27. 13:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudhatod. Akkor mensi tünetek.
2019. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az lehetseges bar a cickoim nem fajnak pedig azok 13 eves korom ota fajnak azaz 15 eve amiota megjon. Nekem mindig preciz a testem de most olyan mintha a méhemet szaggatná valami belülről. Minden nap van egyutt letunk a parommal igy ha megis terhes lennek akkor a beagyazodas az pont mara +|- 2 napra esne kb. Mert 16 napja volt az ovulaciom. Ezt a homero is jol mutatja. Akkor leesett 34.5 fokra. Nekem az atlagos testhom az a 35,3-35,5 es folyamatosan 36,8 minden nap. Ha ez igy maradna annak orulnek a legjobban. Meg tesztet nem vettem mert majd kiderul ha megjon vagy sem.
2019. nov. 27. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Jó akkor terhes vagy.

Amúgy honnan a búbánatból tudnánk, vagy akár te? Egy hét múlva kell megjönnie, most ágyazódik be a petesejt, ha egyáltalán megtermékenyült!

NINCSENEK terhestüneteid, ha szerencséd van, majd talán 3 hét múlva lesznek.

2019. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor terhes lettem nem voltak mensi előtt tüneteim. Mármint nem terhes tünetek. Annyira akarod, hogy stresszelsz, ez is lehet az oka.
2019. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Micsoda kedvesség, csak ámulok.
2019. nov. 27. 16:09
 8/10 anonim ***** válasza:
? Én mi rosszat irtam?
2019. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! En sem gondolom, hogy ilyen hamar tüneteid lennének. De az tény pl., hogy amikor terhes lettem nekem egyaltalan nem fajt a mellem. Furcsallottam is, de nekem csak egyszerüen nem fajt, nem duzzadt meg, majd csak kesobb.

Hasam nagyon picit fájdogált, semmi extra. Aztan nem jött meg. Étvágytalan voltam, semmi több.

A hanyinger, rosszulletek csak a nemvárt időpontja után úgy 2 -3 hettel jelentkeztek.

2019. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Ha terhes is vagy még korai lenne a hányinger szerintem. De viszont arra emlékszem mikor terhes lettem nagyon durva görcsim voltak. Akkor még nem tudtam h az vagyok és ez a mensi idejébe és mindjárt megjön érzésem volt. Viszont a melleim is nagyon fájták.
2019. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!