Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jóstesztelést próbált már...

Jóstesztelést próbált már valaki? Mensi előtt halvány pozi LH jelenthet terhességet? HCG teszt még negatív .

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az LH teszt szinte mindig "halvány pozitív" vagyis mindig látszik halványan a második csík (nekem a hónap minden napján jól kivehető mindkét csík, nem vagyok terhes, sőt pajzsmirigy probléma miatt még peteérésem sincs minden hónapban, mégis van annyi LH szint, hogy kimutassa).

Jóstesztként csak úgy működik, ha reggelente csinálsz és minden nap legalább 4-5 napon keresztül, ha már erősebb mint a kontroll csík és úgy is marad, akkor érdemes HCG tesztet csinálni.


Bár hozzáteszem, szerintem sokkal egyszerűbb késés utáni pár napban 1 db HCG tesztet ellőni, mint naponta LH tesztelgetni ami aztán vagy működik vagy nem :)

2019. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az LH tesztnél nincs halvány pozitív, csak akkor pozitív, ha egyforma erős a két csík. Én használtam jóstesztként, ovu után 8nappal kezdtem el, mindennap ugyanabban az időpontban, folyamatosan erősödött a 2. Csík, nemvárt előtt pozitív lett a HCG teszt is :) 1 LH teszt sajnos nem jelent semmit jósteszt esetében, folyamatosan kell használni.
2019. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt egy példa arra hogy hogyan reagál az lh teszt a hcg-re

2020. febr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!