Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 10. napján 17 mm...

Ciklus 10. napján 17 mm vastag nyálkahártya?

Figyelt kérdés

Az orvos úgy látta hogy pár nap múlva kellene megjönnie, pedig nemrég múlt el.

Azt is látta hogy már peteérés is volt.

Pedig nekem mostanában késni szokott a menzeszem, és a legutolsó lényegesen kevesebb volt mint szokott,nemhogy ennyivel hamarabb jöjjön.

Szerintetek mire utalhat ez a vastag nyálkahártya? A doki annyit mondott hogy vezessek hőgörbét és 2-3 hónap múlva menjek vissza hogy kiértékelje.



2019. nov. 28. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, ez tényleg nagyon vastag. Ekkora már terhességhez is bőven jó. 10. nap környékén átlag 8 mm körül szokott lenni. Szedsz esetleg E vitamint?
2019. nov. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sztem terhes vagy, én pont így voltam multhonapba,és utána(nemvartkor) pozit teszteltem😍

Drukkolok, 😘🙏

2019. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.🙂

Igazából a doki sem tudott erre mit mondani, a hasam alja azóta is fáj, erősen szurkál.

December 16.-án lenne a nemvárt, addig biztosan várok a teszteléssel.

Dm-es kismama vitamint szedek kb 1,5hete, csak hogy kicsit felturbózzam a szervezetem ha esetleg össze jönne a baba. 🙂

2019. nov. 29. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!