Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2.1x1.8mm-es felritkulás...

2.1x1.8mm-es felritkulás 13mm-es nyálkahártya látható az UH-n. Pozitív terhességi teszt. Ez jót jelent?

Figyelt kérdés
Ha abbamarad a fejlődés akkor meg fog jönni a menstruációm és azzal jelzi? Vagy nem lesz már pozitív a teszt?

2018. júl. 25. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Pozitiv a teszted nem?
2018. júl. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de a doki szerint ebből még bármi lehet. Az érdekelne, hogy van e vakinek olyan tapasztalata hogy mégsem lett belőle baba.
2018. júl. 25. 08:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem írtad, hogy hány hetesen.

4 hetesen oké. Afelett kevésbé.

2018. júl. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem 1,7 mm-es felritkulás volt, nagyon halvány pozitív teszt, szintén "bármi lehet még belőle", de leginkább méhen kívüli volt a tipp (folyamatos, erős görcsök miatt).

Ha a "bármi" "semmi" lesz, akkor természetesen meg fog jönni a vérzésed.

Nálam a "bármi" szeptemberben második osztályba megy.

2018. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt. 10 napot késett a menstruációm amikor pozitív lett a teszt. Másnap elmentem orvoshoz, akkor még nem tudtam hogy ilyen hamar felesleges. Ott nálam is ugyanígy csak felritkulast láttak, mondták is hogy kitudja mi lesz ebből, 2 hét múlva mentem, akkor már volt szivhang. Szóval valószínűleg még nagyon az elején vagy.
2018. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És az enyhe, világosrózsaszines folyás normális?
2018. júl. 27. 05:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Menj orvoshoz! Lehet progeszteron potlas kell.
2018. júl. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt kaptam
2018. júl. 28. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!