Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi vált be hogy könnyebb...

Erika.gugora0924 kérdése:

Kinek mi vált be hogy könnyebben teherbe essen?

Figyelt kérdés
Párommal nagyon szeretnénk babát de még nem jött össze jo még csak 5 hónapja probálkozunk de akkor is :D
2019. nov. 29. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
A szex.
2019. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Szexeltem.
2019. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
5 hónap még még semmi. Ha egy év után nem jön össze, akkor lehet aggódni és tovább lépni orvosilag. Talán próbálj meg egészségesen élni, táplálkozni, sportolni, vitaminokat szedni. És nem rágörcsölni és stresszelni.
2019. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem görcsölünk rá itt nem is arrol van szó csak ha elkezdem monjuk femibion vitamint szedni hogy az rá segit e vagy csak ez egy nagy tévhit :D tudom hogy szexelni kell :D méhpempö?
2019. nov. 29. 10:40
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Inofolic, Folandrol, DVitamin, terhesvitamin.
2019. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2019. nov. 29. 11:37
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Folsavat szedj mindenképpen de nem azért mert akkor gyorsabban megy, hanem mert H sikerül, akkor már szükség van rá rögtön a szervezetben és késő elkezdeni. Nem kell drága femibion. Amúgy nekem az segített hogy két hónapig ovulációs teszteltem, mert akkor derült ki hogy egészen máskor ovulálok, mitn a naptár szerint. Ettől függetlenül eltartott még egy darabig, mert így sem akartuk időre csinálni, de azért érdekes volt a felfedezés
2019. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Tulajdonképpen ha egészségesen élsz semmi nem fog jobban segíteni. Nyilván a plusz vitamin ártani nem árt. A teákat kerüld, mert hormonokat zavarhat össze, ha nincs bizonyított hormon gondod. E vitamint érdemes szedni. D vitamin az egyik legfontosabb, alapvetően a nem babatervezőknek is főleg télen. Folsav meg az elengedhetetlen dolog. Ennél több nem is kell. Ha egy év után nem sikerül, akkor hormonális vizsgálat kell. Addig meg nődokihoz is elmehetsz, kb közép idő előtt pár nappal, legalább látja, hogy van e peteérés, sima nőgyógy vizsgálaton is megnézik akár kérés nélkül, hiszen uh-on látszik az érő tüsző. Meg szólsz, hogy babatervezés alatt vagytok, szeretnéd, hogy meglesse szervileg minden rendben e.


A legtöbbször hormonhond a ludas, ha nem sikerül hamar. Pajzsmirigy, inzulinrezisztencia, magas prolaktin, ehhez mind doki és gyógyszer kell, az segít hamar. Minden jót.

2019. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hát most volt rózsaszines folyás 22 én és 16 án volt elvileg ovuláciom de viszont most kedden is volt kis rozsaszin folyás szóval nem tudom!!!ilyen 30-31 naposak ciklus hosszaim párommal november 10-töl november 10 ig folyamatosan együtt voltunk van egy aplikációm az most december 6-ra irta következő menstruácios időmet majd ki derül ha jövöhét végéig nem jön meg akkor tesztelek és majd meg irom az eredményt szoritsatok nekem csajok :)
2019. nov. 29. 12:18
 10/13 A kérdező kommentje:
Javitok bocsánat november 10 től november 20 ig voltunk együtt folyamatosan Bocsika
2019. nov. 29. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!