Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez szellemcsík vagy halvány...

Ez szellemcsík vagy halvány pozi? (Kép)

Figyelt kérdés

Tegnap nem bírtam ki és teszteltem 11 nappal petérés után délután. Egyből kijött naggggyon halványan a második csík. Ma reggel csináltam mégegyet, ugyanolyan halvány lett mint a tegnapi, otthagytam a fürdőben aztán fél órára rá rápillantottam és erősödött. Szemmel látható és nekem rózsaszínes beütésű de annyira halvány hogy nem tudom minek vegyem. Mivel volt már csalódásom szellemcsíkkal és nem is voltam terhes (az egy kicsit ezeknel is halvanyabb volt). Egyébként vasárnapra nem várom.

A képeken a felső teszt a tegnap du-i, alsó a ma reggeli.


[link]


[link]


2017. szept. 29. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Én az egyiket halványnak látom a másikon semmi.az első képen az alsó, Ott halvány két csík van.
2017. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Inkább pozitívnak mondanám.

Vasárnap csinálj egy újabb tesztet.

2017. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Első voltam. Nekem az ilyenből gyerek lett.
2017. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A felsőn nincs semmi, persze egy idő előtti, délutáni teszttől nem is várható, a második még bármi lehet.

"Otthagytam a fürdőben aztán fél órára rá rápillantottam és erősödött" - na ilyet nem szabad, az ilyen butaságokkal tudja az ember hamis reményekbe ringatni magát...

2017. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem pozitiv mindketton latszik es a masodik csik piros nem szurkes nekem is ilyen volt elore. 9hkm
2017. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszi! Hetfonel elobb nem tesztelek de lehet ilyen gabrielt veszek mostmar ami kiirja h terhes.
2017. szept. 29. 11:25
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Nekem volt már szellemcsíkos, de az nem ilyen volt. Látszik, hogy rózsaszín. Nem kiabálom el, csinálj majd akkor hétfőn:)
2017. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Az alsó halvány pozitív!:)
2017. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem pozitiv
2017. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt,és negativ,ra par napra meg is jott,miutan ilyet teszteltem.
2017. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!