Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit próbáljunk ki Spermium...

Mit próbáljunk ki Spermium növelésre?

Figyelt kérdés
Férjemnek nagyon alacsony a spermiuma.Orvos azt mondta természetes uton nem lehet baba.Nekem semmi bajom.mind ketten voltunk kivizsgáláson.Milyen vitamint vagy valami mást próbáljunk ki?mivel növelhetjük még?Egyenlőre nem megyünk lombikra.Bizunk a természetben.köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 19. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok zöldség és gyümölcs..semmi bagó..és alkohol...és persze pihenjen sokat a párod:)
2010. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
E vitamin
2010. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Férjem a FER 14 szedte, ez egy vitaminkészítmény férfiaknak.

Három hónap alatt 3 millió/ml-ről 15/ml-re növelte a spermaszámot. Még E vitamint is szedett.

2010. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Helyesbítés: 3millió/ml-ről 15 millió/ml-re


Előző voltam.

2010. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. júl. 19. 14:08
 6/8 A kérdező kommentje:
e.vitamin,supradynt,c-vitamint szed már fél éve.Maca vibet is szedte 3 hónapig,de semmi:(
2010. júl. 19. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Húú ! Az a gondom hogy nem tudom pontosan mi a neve valami Proxeed vagy valami hasonló majd utánanézek. Újságba láttam mint reklám valami új szer ami noveli a mennyiséget.
2010. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na megnéztem. Igen már állítólag magyarországon is kapható. Sok szerencsét. Remélem tudtam segíteni.
2010. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!