Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már akkor is szedtetek terhes...

Már akkor is szedtetek terhes vitamint, amikor még csak tervbe volt a baba?

Figyelt kérdés
Nőgyógyász ajánlotta vagy csak magatoktól vetettek? Vagy ti mikortól szedtétek?
2019. nov. 30. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen, nőgyógyász ajánlotta.
2019. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Magamtòl. Több helyen olvastam, hogy mennyire fontos a folsav, elsôsorban emiatt.
2019. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, csak pozitív teszttől. De folsavat igen.
2019. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szedtem semmit előtte
2019. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En se szedtem semmit, de nem tudom miert pontoztak le azt, aki igen. Artani nem art. Max nincs ra szukseged.
2019. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teherbeesésig folsavat, utána femibabyt.
2019. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Előtte csak e vitamin és folsav
2019. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Én még utána sem szedtem/szedem a mindenféle agyonreklámozott terhes vitamint. Őszinte leszek egyáltalán nem bízok bennük. Egyedül a folsavat és a B-vitamin komplexet ( sok esetben a folsav nemtud felszívódni csak vízben oldódó B vitamin segítségével) szedem ezeket akkor kezdtem el mikor megtudtam, hogy jön a baba, ill C vitamint, amit a doki mondott. Emellett figyelek arra, hogy természetes úton jussak vitaminokhoz, rengeteget olvastam ezekről a terhes vitaminokról és nagyon sok olyan összetevő van benne amire alapból nincs szüksége a kismamának vagy amúgyis többlet van belőle a szervezetben és nem is tudja hasznosítani. Persze aki akarja szedje nyugodtan, de nem biztos, hogy sokkal többet ad hozzá vele, mintha csak egyszerűen vitamin dúsan táplálkozna :)
2019. dec. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Először csak folsav, aztán nem jött a baba és elegem lett. Utána hónapok múlva vettem Femibiob 0-t. Ahogy elkezdtem szedni megfogant a baba :)
2019. dec. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%

8

A terhes vitaminok a magzatok miatt vannak. Föleg a rendellenességek kialakulása miatt. Kíváncsi lennék pl mennyi omega-t juttatsz a szervezetedbe étkezéssel, ha nem eszel halat, akkor semmit. Pedig az idegrendszere rendes működeséhez szükséges. És még sorolhatnám a terhesvitaminok előnyeit. De olyannak, aki a neten olvasgat hülyeségeket es el is hiszi, inkább nem!

2019. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!