Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nap múlva van a nem várt és...

5 nap múlva van a nem várt és van itthon egy clear blue tesztem. Szerintetek megcsinálhatom már?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg kimarad. Felesleges ez az előbb tesztelgetés. Ha terhes is vagy, szinte biztos, hogy semmit sem mutat még.
2019. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges ilyen korán tesztelni.
2019. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Progreszteron hiányom van ezért vagyok türelmetlen
2019. dec. 1. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Attól nem termelődik gyorsabban a HCG, hogy progihiányod van.
2019. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
5 nap nagyon sok, ha 1 lenne, akkor talán, talán, talán! De 5 az majdnem egy hét.
2019. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök fölösleges. Ha terhes is vagy, sokkal több az esélye, hogy még nem mutatja ki, minthogy igen. Én a helyedben simán várnék még 1 hetet is. Az a biztos. Egyébként nekem is progeszteron hiányom volt (ez utóbb derült ki), előbb lett pozitív a tesztem, minthogy ezzel összefüggésben barnázásom jelentkezett volna. Egyébként több napos késéssel teszteltem.
2019. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is türelmetlen voltam kimaradt a menszesz 3.napon negatív a teszt 4.napom halvány ma pozitív erős tehát várj érdemes
2019. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 khniki ***** válasza:
100%
Tesztelj holnap nyugodtan, de szerintem a Clearblue-t tartogasd későbbre, addig olcsóbb teszteket használj. Facelle megbízható és olcsó.
2019. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!