Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dm sajátmárkás vitamin bekavar...

Dm sajátmárkás vitamin bekavarhat a 3. napi hormon vérvétel eredménybe?

Figyelt kérdés

Fél éve szedem a dm sajátmárkás vitamint, örültem is, mert 30 naposra beállította a ciklusom


Most voltam vérvételen és az ösztradiolom éd a prolaktinom magas kicsit

Lehet hozzá köze a vitaminnak? Váltsak vagy szedhetem tovább ezt?


1 éve és 3 hónapja nem jön össze a baba :(



2019. dec. 1. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2019. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs köze hozzá.
2019. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem
2019. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊
2019. dec. 1. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. Gyakorlatilag meg nagyon ritkán pl jód bekavarhat, mint nekem. Túlműködött a pajzsmirigyem jódtartalmú multi szedése mellett. Előbb a ciklusom vágta tönkre, aztán álmatlanság meg sokminden, végül nagyon gyakori migrén miatt lett kivizsgálva. De neked biztosan néztek pajzsmirigy hormonokat is szóval kizárható, ha azok rendben :)
2019. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdés? 🤔😂
2019. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, komoly kérdés. Nem az én agyszüleményem, hanem másik kérdésemnél rámijesztett egy válaszoló

De köszi a jóindulatot.

2019. dec. 2. 04:42
 8/10 anonim ***** válasza:
A másik kérdésedben is rákérdeztél, szóval de,a te agyszüleményed.
2019. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem értem, neked miért olyan nagy probléma, ha rákérdezek valamire, amivel nem vagyok tisztában. Neked ez miért jó, hogy beszólogatsz?

Ha hülyeségnek tartod és nem tudsz normális hangnemben válaszolni, görgess tovább.. nem tudom neked hogy esne, ha feltennél egy kérdést és ilyen választ kapnál.. legyél boldog:

JÓ, H*LYE VAGYOK ÉS AZ ÉN AGYSZÜLEMÉNYEM

és szégyellem magam, hogy megkérdeztem.

Most jobban érzed magad?

2019. dec. 2. 16:09
 10/10 anonim ***** válasza:
22%
Általában továbbgörgetek, de mikor visszaköszön a butaság akkor nem bírom ki, de ezzel más is így van, szerintem.
2019. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!