Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szemicillin 500 mg naponta 4x...

Szemicillin 500 mg naponta 4x nem túl sok?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, hólyaghurutom lett. Elbattyogtam a házidokihoz, aki ilyenkor ciprinolt szokott adni korábban (kb évente egyszer van ilyen gondom), de most az nem adható. Tanakodott, mit adjon vajon és hívogatott egy nődokit, aki nem vette fel. Felhívtam én is a nődokimat és ő azt mondta a telefonban, hogy penicillint írjon a háziorvos, napi 4-et. Ezt az üzit átadtam, a házidoki Szemicillin 500-at írt a receptre napi 4x. Itthon a betegtájékoztatóban néztem, hogy van belőle 250-es is. Mivel a házidokim ilyen bizonytalan volt, nem nagyon bízom benne, hogy tudja, mit hogy kell. A nődokit holnap újra felírom, de addig gondoltam megkérdezem, hogy volt, akinek hurutra ilyen mennyiségű gyógyszert írtak ki?

#hurut #szemicillin
2019. dec. 2. 20:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!