Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Üdv mindenkinek, Húszéves...

Üdv mindenkinek, Húszéves vagyok, felelötlenül bújtom ágyba a barátommal két nappal ezelőtt. Edig vigyázztunk de most valamiért nem? Nem szedek fogamzásgátlót, ovszert használunk. Lehetséges az, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Még az éjszaka meg jött a menstrúáciom. Ez mit jelenthet? (Amugyis ott volt az ideje, hogy beteglegyek) ???.
2010. júl. 19. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

nem vagy terhes, de máskor vigyázz!

Az óvszer nem egészen biztos, jobb a tabletta. Vannak tinitabletták, nőgyógyász ajánl neked fiataloknak valót, ha gondolod, bár szerintem már felnőttet szedhetsz.És a bőröd is szebb lesz.

2010. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megjött, remélhetőleg nem lettél terhes. Ha amúgyis itt volt az ideje, és 2 napja voltatok együtt védekezés nélkül, akkor nem valószínű, hogy együtt lét körül lett volna peteérésed.

Tanulj a mostani ijedtségből, és legközelebb legyetek felelősségteljesebbek!

2010. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Kamu kérdés!!
2010. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt nem tudom de nekem nem lett a bőröm szebb csak ocsmányul elhíTAM AMIT NAGYON NEHZEN ÉVEK ALATT TUDOAM ledobni!!!!!!!!!!
2010. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!