Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. dpon 3 teszt halvány...

14. dpon 3 teszt halvány pozitív (X epil, Romed, Illa test), mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

A tesztek nevét lehet nem jól írtam, de az első kettő csík, a harmadik meg pen. Mindhárman időn belül halvány második csík jött ki, reggeli első vizeletből.

Ha mégsem baba, és megjön vagy elmegy, nyilván más az orvoshoz ménes időpontja, de ha nem jön meg, kb mikor lehet menni, amikor már lát akármit is ki tudja szűrni hogy nem méhen kívüli vagy bármi egyéb?

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2019. dec. 4. 16:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam, ha már elindítottam a kérdést, meg is válaszolok! :)


Ma vagyok ha minden igaz 6 hetes 6 napos, de az UH szerint csak 6 hetes 4 napos. Mivel szerdán voltam Uhn és 3 mm az embrió! :)


Kereken 5 hetesen voltam először, a dokim szerint nem is baj, hogy mentem, mivel egy petefészkem van ráadásul túl is lettem stimulálva. Akkor 5 mm petezsákot látott. :)


Szóval köszönöm a válaszokat, tényleg ráértem volna ha "egyszerű" eset lennék, de így jó hogy hamarabb mentem! :)


Ha minden jól megy, 8 hetesen megyek megint! ^^

2019. dec. 23. 20:19
 12/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! 😊🎄
2019. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!