Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj? Terhes vagyok?

Mi lehet a baj? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Egy ideje (2 hónapja) szedek egy fogamzásgátlót (Rigevidon) eddig minden rendben volt nem estem teherbe, megjött stb.

Dee múlt hónapban nem jött meg. Csináltam tesztet negatív lett. Aztán olvashattam és írták hogy tabletta miatt előfordulhat, így elfogadtam hogy oké ez most kimarad. Így is lett.

Ebben a hóban 3-án kellet volna megjonnie de semmi. 2 napja késik. És most megijjedtem hogy mi lehet a baj. 4-én a teszt negatív lett.

Lehet a tabletta miatt van? Vagy egyéb betegség.

Jövőhéten ha nem jön meg minden kepp megyek orvoshoz.



2019. dec. 5. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy dolog biztos: terhes nem vagy.


2 hónapja negatív a teszted, kizárt. Negyedike tegnap volt, és azt írod, akkor is negatívat teszteltél.


A fogamzásgátló lesz a ludas.

2019. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is úgy gondolom de azért nagyobb baj csak nincs. Meg attól hogy ilyen "mellékhatása" lett remélem attól még hat, és még véd.
2019. dec. 5. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kihagytad a 7 napos szünetet? 1x meg oké, ha kimarad, de én a második kimaradás után dokihoz mennék az is biztos.

Bár 2 hónapja szeded, ilyenkor még nem áll be a szervezet. Nekem közted verzédeim voltak az első 2 hónapban. Kb a második dz tabletta után állt be minden normalisan.

Olvasd el a betegtájékoztatót ésha nincs benne demmi erre vonatkozó, inkabb keresd fel a dokit.

2019. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!