Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudhatommeg leghamarabb...

Hogyan tudhatommeg leghamarabb hogy terhes e vagyok?

Figyelt kérdés

Bevallom 19 vagyok és csináltam egy hatalmas hülyeséget hogy a tapasztalatlan párommal (gumi) védekezés nélkül csináltuk, tudom hogy kivette mielőt elment de mégis fenn áll az esély az a minimális (pl. Előváladék miatt) hogy teherbe estem...szeretném tudni hogy mi a leggyorsabb módja hogy megtudjam hogy az e vagyok vagy se

A negatív hülyeséget hogy ne szexeljen az aki nemrud blahblah (ezekből nem kérek) tudom hofy hibáztam és biztosra akarok menni

Egyébként ez november 26 odikán történt és am 28 adikán megjött a havim(de ugyebár még ha terhes is lennék ez igyis ugyis megjött volna)

Köszi előre is aválaszokat



2019. dec. 2. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha megjött utána két nappal, akkor szinte kizárt. De ha nagyon nyugtalan vagy, csinálj egy tesztet leghamarabb december 10-én. Ha netán terhes vagy, akkor már ki kell mutatnia a tesztnek. Hamarabb nem megy.
2019. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Naaa neee.Ha 26.án történt és 28.án megjött mégis mi a franctol félsz??Ne írjunk negatív dolgot,de fogalmad sincs a tested működéséről!
2019. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Azért ez nem így van, hogy megjön, de attól még terhes vagy. Az esetek nagyon nagy százalékában nem jön meg többet teherbeesés után. A szex után 14 nappal mutatja ki a teszt. Egyébként nem vagy terhes.
2019. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Úr isten, 19 évesen sem helyesen írni, sem pedig fogalmazni nem tudsz. Katasztrofális. Megjött a vérzésed 2 nappal az aktus után. Ez azt jelenti, hogy peteérésed 2 héttel a vérzés előtt volt, így biztos, hogy nem vagy terhes. De, hogy a kérdésedre válaszoljak, leggyorsabban terhességi teszttel tudod kideríteni, amit 2 héttel az aktus után lehet megcsinálni leghamarabb, hogy biztosat mutasson.
2019. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

De sokan ekézik itt a kérdezőt azért, mert nincs tisztában a teste működésével. Pedig a jelek szerint nekik sem sok fogalmuk van róla.

Ha aktus után 2 nappal megjött, attól bizony még lehet terhes. Ugyanis a beágyazódásig kb. 7-10 nap telik el, addigra a menzesznek már vége is. Peteérés nem feltétlenül középidőben van (ráadásul azt nem is tudjuk, hogy hány napos ciklusai vannak a kérdezőnek, de ez mindegy is: bármikor eltérhet a szokásostól).

Tekintve, hogy a a párod tapasztalatlan - ahogy írtad -, majdnem biztos vagyok benne, hogy nem vette ki időben. Ehhez nagyon komoly tapasztalat és önkontroll szükséges, neki valószínűleg még egyik sincs.

Mindezeket figyelembe véve, bizony van esély a terhességre.

Jó teszttel az aktus után legalább 2 héttel érdemes tesztelni, de az még egyáltalán nem fog biztos eredményt mutatni. Célszerűbb lenne megvárni a következő menzeszt, ha az késik, akkor tesztelni, illetve ha biztosra akarsz menni, akkor vérvétellel kapsz tuti eredményt + utána nőgyógyász.

2019. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó, jobb lett volna ha meg sem szólalsz inkább...Ha megjön a menstruáció, előtte kb 2 héttel volt peteérés. Peteérés után 2 nappal nem jön meg a menstruáció. Inkább te nem vagy tisztában a ciklus működésével. Igen, peteérés nem biztos, hogy középidőben van. De attól, hogy mondjuk egy átlag 28 napos ciklussal rendelkező nőnek egyszer nem a 14. napon, hanem mondjuk a 19. napon van peteérése, akkor tolódik a menstruáció esedékessége is kb 5 napot(attól függ, milyen hosszú a luteális). Ha meg előbb van a peteérés, akkor előre jön a menstruáció időpontja is. Ennyire egyszerű. De ha a kérdezőnek megjött a menzesze, akkor nem volt peteérés környékén, azon már jó pár napja túl volt. Spontán peteérés meg a többi baromság pedig nem létezik, amit itt néhány értelmi elterjesztett. Jó lenne ezt felfogni.
2019. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: az, hogy valakinek megjön a menzesze, az nem jelenti minden esetben azt, hogy VOLT peteérése - rengeteg nönek, aki nem esik teherbe, nagy meglepetés, hogy annak ellenére, hogy szabályosan menstruál minden hónapban, még sincs peteérése!
2019. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, de az megint egy masik dolog, amikor nincs peteeres....De nekem igazabol mindegy, nem fogok senkit gyozkodni, mindenkinek masa velemenye.
2019. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Ez nem vélemény, hanem ténykérdés. Biológia, ha úgy tetszik.

De nyugtassátok meg a kérdezőt, ne is foglalkozzon vele, aztán majd jól meglepődik, ha kipottyant egy purdét.

2019. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úr Isten....most vagyok csak igazán össze zavarodva picsii😅🙈😂😂 am tudok helyesen irni csak siettem de köszi a válaszokat
2019. dec. 3. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!