Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 2nappal kimutatj...

Nemvárt előtt 2nappal kimutatja a 10es facelle ha van baba?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sose lehet tudni, van akinek kimutatta van akinek nem. Attól függ mikor volt ovu és mikor sikerült beágyazódnia. Minden esetre, ha babát szeretnél és reménykedsz, két nappal nem várt előtt már nem is olyan nagy badarság tesztelni egyet :) De azt a két napot is igazán meg lehet várni :D Ha terhes vagy, akkor később is az leszel :)


Ahogy érzed, mi évekig vártunk a kis csodánkra, én bevallom rengeteg tesztet lőttem el, szintén két nappal nem várt előtt már teszteltem, hátha... Aztán mikor terhes lettem 5 nappal hamarabb már fura tüneteim voltak, na akkor teszteltem és extrahalvány pozitív lett.


Ha el tudod viselni, hogy esetleg még negatív, akkor bátran :)


Sok sikert!

2019. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A 10-es Facelle teszt nagyon jó. Nekem nemvárt környékén viszont annyira de annyira halványan mutatta ki, hogy ha akartam láttam, ha akartam nem. Egy próbát megér, mivel nem drága teszt, de ha tudsz várni, még várj. 16hkm
2019. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt után három nappal is olyan halvány volt, hogy azonnal kidobtam, hogy ez semmi. Másnapra már annyit megért, h megmutassam a férjemnek, akkor ő mondta, hogy ebbe még ne éljük bele magunkat.


Szóval vagy kimutatja vagy nem.

2019. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azért tesztelnék mert akkor nem.élem bele magam a dologba.
2019. dec. 6. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Vagy kimutatja vagy nem. Vagy nem vagy terhes.
2019. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!