Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjön érzés korai terhességnél?

Megjön érzés korai terhességnél?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb 3-4 hetes terhes vagyok (orvosi szemmel ugye több), de folyamatosan megjön érzésem van. Nem olyan hú de erősen érzem, de azért jelen van. Ez természetes, vagy már nem annyira?
2019. dec. 6. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Amígnem vérzel, normális.
2019. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt sokáig, normális, az is, ha később, abban az időpontban, amikor megjött volna érzel ilyen érzést, szóval mindig normális.
2019. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most akkor hány hetes vagy? Nincs 3-4 hetes terhesség, méf a sját szemeddel sem. Van már pozitív teszted? Mikori? Mert 4 hetes vagy, amikor kimarad a menzesz és pozitívat tesztelsz. Ha túl korai a tesztelés, akkor kémiai is lehet, tehát meg fog jönni. Ami teljesen normális.
2019. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 hetes terhes voltam a harmadikkal, akkor még nem tudtam, annyira "megjön" érzésem volt, hogy még fájdalomcsillapítót is vettem be. 2 napra rá teszteltem pozitívat.
2019. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, természetes. Nálam is volt.
2019. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
28án teszteltem pozitivat! (Kb 10én volt pé). Utolso verzes oktoberbe volt. Nov. 24én kellett volna megjonnie. De mint irtam nem egy pozitiv tesztem volt. Jovoheten megyek orvoshoz.
2019. dec. 6. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!