Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit hallott/olvasott/tapasz...

Ki mit hallott/olvasott/tapasztalt, milyen pózban tudunk a legjobban segíteni a "kis katonáknak" célba érni?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdtük a próbálkozást és érdekelne. 😉

2019. dec. 6. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha a fejeden pörögsz és a férjed felülről lövi a katonákat. Úgy hallottam, hogy a babevés, a mikulásos piros boxer (nem a szűk fajta!) és a vastag rénszarvasos pamutzokni is sokat segít. 😉
2019. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha nem érted a kérdést kedves első, nem engem minősít, ahogy a helyesírásod sem. Feltettem egy egyszerű kérdést, de te nem tudsz rá válaszolni, ennyi. 😉


Köszönöm második válaszoló, ezt így közlöm a férjemmel, kívàncsi leszek az arcára... 🤣🤣🤣

2019. dec. 6. 19:13
 3/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam kultúráltabban írom le, mint ahogy itt sokan teszik... elnézést ezért. 😉
2019. dec. 6. 19:18
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, de mi a bajod a spermium kifejezéssel? Kulturáltabb a kis katonánál.
2019. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

A gravitáció segít a legjobban, tehát vagy gyertyapóz aktus után, vagy teszel a feneked alá egy párnát. Ezekről vannak pozitív tapasztalatok.

De utána nézni sem telt volna sok időbe...

2019. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem segít semmi! Biológia: az első löket spermiumokat elnyeli a méhszáj, a felesleg a maradék kifolyik. Ha nem tudsz teherbe esni annak nem a póz az oka.
2019. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
A póznak ehhez semmi köze. (Maximum csak akkor ha nagyon kicsi a pasid fütyköse.)
2019. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Tiszta gáz ez a sok idióta válasz, semmi baj nincs ezzel a kérdéssel, nem tudom miért baj, ha valaki kicsit mókásabban vagy kedvesebben fogalmaz meg egy kérdést.


De a kérdésre válaszolva, nekem a doki egyszer azt mondta ill. Már olvastam több helyen is, hogy a legjobb a sima misszionárius póz vagy hátulról úgy, hogy hason fekszel. Utána pedig jó, ha legalább 20 - 30 percet fekve maradsz :) ( igen ezt is doki mondta, kedves kétkedők)

2019. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Jaj senki sem tud válaszolni...

Amikor vége az aktusnak legyen a lábad gyergyaban. Akár a falhoz is teheted és maradj úgy valameddig.

Nagyobb eséllyel jutnak fel a "katonák" a póz meg. Hát ahogy jól esik de tartsd fel a lábad! Sok sikert 😘

2019. dec. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Deflohelp ***** válasza:
41%

Egyértelműen misszionárius pózban legvalószínűbb a teherbeesés.


Ami pedig az időzítést illeti, a két menstruáció közötti félidőtől kezdve célszerű szünetet tartani a megtermékenyített petesejt nyugodt beágyazódása érdekében (a következő menstruációs ciklus végéig).

Nekünk a párommal ez vált be.

2019. dec. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!