Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor foganhatott? Ciklus...

Animano87 kérdése:

Mikor foganhatott? Ciklus nélküli hónapban fogant a pici, október 7en volt utoljára menzesz, de meg csak 4hetes5napos vagyok uh szerint, én úgy számoltam, november 4en fogant Az uh tévedhet?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Olyan nincs, hogy ciklus nélküli hónap - a ciklus ugyanis a két menzesz közti idötartam.

Az UH igen pontos, mert kezdetben minden magzat egyformán fejlödik.

2019. dec. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A november 4 eléggé belefér
2019. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

IR miatt nincs rendszeres menzeszem,így az ovulációt sem tudtam soha meghatározni

Boldog párkapcsolatban élek egy 7eves kislány anyukája vagyok a kérdés nem az volt kitől van a pici...

Csak nem gondoltam volna hogy menzesz nélkül van peteérés,sajnos gyógyszert szedek és szeretném nyomon követni a pici fejlődését ,azért kértem mások segítséget hogy mikor foganhatott

2019. dec. 7. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha 4 hét 5 napos vagy ma, akkor kb 2 hete és 5 napja volt a fogantatás.
2019. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
A peteérés 2 héttel előzi meg a következő menzeszt. Tehát pl egy fiatal lánynak, aki még sosem menstruált, annak is van az első menzesze előtt egy peteérése.
2019. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menszesz előtt van peteérés, azért menstruálsz később. Nem akarlak megbántani, de egy 7 éves kislány anyukája vagy, jó lenne ha tudnád ezeket.
2019. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

77 és 95napos rendszertelen ciklusokkal nem igen lehet kiszámolni

A nagykönyv szerinti dolgokkal tisztában vagyok

2019. dec. 7. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
De mivel már tudod UH alapján, hogy 4 hét 5 napos vagy, onnan már csak megy a mínusz 2 hét!!!
2019. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!