Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtt mindig jönnek...

Menzesz előtt mindig jönnek elő pattanások és kívánom az édeset, akkor is lehet, ha mégis van baba? (8 nap a nem vártig)

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, de nem értem. Mi lehet akkor is? Menzeszed, csoki utáni vágyad?

Mi nem várt 8 napig?

2019. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez tipikus pms tünet. Várj még 1-1,5 hetet a tesztelessel, ha nem sürgős a progeszteron pótlás miatt, hogy mihamarabb kiderüljön mi a helyzet.
2019. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Várok a tesztel természetesen, mivel még nyolc nap van a menzeszig. Úgy értettem a kérdést, hogy lehetnek menzeszre utaló jelek (hormonálisak) akkor is ha végül is baba van?
2019. nov. 21. 14:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Én terhesen lettem különösen pattanásos, mint egy tini.
2019. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nen zárja ki de ne legyél ennyire rafeszülve hogy ennyire keresed a tüneteket. Bármitől lehet,az is lehet hogy ettél valamit amitől kijött a pattanás stb. Még van nyolc nap, ha nem akarsz brkecsavarodni akkor foglalkozz mással
2019. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Egyrészt ha van baba, a beágyazódás csak most kezdődne lassan, HCG nincs semmiképp szóval nem kellene eltérnie egy normál ciklustól sem. Másrészt még nemvárt körül is lehetnek típikus PMS tünetek, nem zárja ki a terhességet amíg nem jön meg. Egyik terhességemnél minden PMS előjött csak menzesz nem jött.
2019. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetnek menzeszre utaló tünetek is. Éppen ezért nehéz megjósolni, hogy terhesség vagy menstruáció van a háttérben.
2019. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még 8 nap??? Miért vagy ennyire türelmetlen?
2019. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A csokizabálás nem hormonális tünet.
2019. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De kedvesek vagytok 😅 (sokan)

Általános kérdés volt hogy..... Nem írom le mégegyszer. 🤗 Az én menzeszre utaló jelem a "csokizabálás" és a pattanás. Na meg az hogy néha (😂) idegbeteg vagyok.

De akkor a lényeg hogy ugyan úgy lehet baba akkor is ha a menzeszre utaló jelek fennállnak.

Nem vagyok rá parázva, ezt miből szűrte le az egyik válaszoló! Szimpla kérdés volt.

2019. nov. 21. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!