Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Műtéti úton befejezett terhess...

Műtéti úton befejezett terhességmegszakítás után mennyit kell várni a következő terhességgel?

Figyelt kérdés
9+2hetes voltam a műtét napján. Mennyi időt kell várni?
2019. dec. 9. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Doki nem mondta?

Van, akinél 1 hónap, van akinél 3.

2019. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 het volt a kontrol utana lehetett ujra. Meg tudod kérdezni az orvosod? Gondolom mindegyik mast mond.
2019. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dokim fél évet mondott. De ez kicsit nekem soknak tűnik...
2019. dec. 9. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én dokim is fél évet mondott. Azt mondta fiatalok vagyunk, ha nem menne természetes módon a baba megfoganása, és sürgetne,hogy kifutunk az időből 3 hónapot javasolt volna. Már volt 1 lányunk, aztán a missed ab után 1,5 évvel megszületett a fiúnk. Szerintem is kell néhány hónap, soknak tűnik, de inkább, mint, hogy baj legyen. Kitartás!
2019. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!