Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt abortuszod? Született...

Volt abortuszod? Született utána gyermeked? Ugyanattól a férfitól, vagy mástól? Ha igen, volt probléma a terhességgel?

Figyelt kérdés
teherbeesés, abortusz, kisbaba, baba, szülés, terhesség

2013. ápr. 24. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Volt abortuszom, 2 is. Rá pár évre született meg a lányom, ugyanattól a férfitól, immáron a férjemtől. Nem volt semmi probléma a terhesség során. Most van félúton a 2. babánk.
2013. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Jégtánc ***** válasza:
62%
Volt igen,16 évesen.Van 3 gyermekem.A két fiam a volt férjemtől a kislányom a páromtól akivel 9 éve vagyunk együtt.Mindhárom gyermekem makk egészséges.
2013. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

-igen (nem kényelmi abortusz volt, sajna okkal történt, ha az nincs, akkor megtartjuk)

-igen, rá 1 évvel és azután rögtön még egy, 1,5 évre rá

-ugyanattól, ő volt a férjem

-semmi, csak a szokásos: kezdeti rosszullét, stb, de semmi olyan, ami az abortusszal függött volna össze

2013. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Jégtánc ***** válasza:
63%
Nem volt probléma a terhességekkel
2013. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Neked volt abortuszod kedves kérdező? Miért kérdezted? 1.vagyok.
2013. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

igen, igen, igen ugyanattól.

3 gyerekünk van és nem, semmi probléma nem volt a terhességekkel, szüléssel sem.

2013. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
sajnos igen és nagyon sok rosszat olvastam, eléggé aggódom...
2013. ápr. 24. 21:04
 8/19 A kérdező kommentje:
Bevallom nem is akartam ezt leírni, mert félek a meg sem érdemled a gyereket jellegű kommentároktól, de mivel kérdezted nyilván válaszolok, főleg, hogy Ti is ilyen kedvesen leírtátok a saját tapasztalataitokat.
2013. ápr. 24. 21:08
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Volt. Igen. Ugyanattól. Nem.
2013. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Azért manapság nem kötőtűt szurkálnak fel. LEHET, hogy utána adódHAT probléma a következő terhességgel, de nem törvényszerű.

Van, akinek abortusz után születik 2-3 egészséges gyereke, amikor meg én szültem, egy anyuka, aki az első gyerekét szülte olyan súlyos állapotba került a szülés során, hogy a kipakolás mentette meg az életét és soha többet nem szülhet...

2013. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!