Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Pénteken...

Terhes lehetek? Pénteken kellett volna megjonnie. De Pénteken napközben rosszul lét jött rám . Szédülés, émelygés. Hétfőn úgy szintúgy úgy ébredtem és majdnem egésznap kitartott. És még társult hozzá a gyakori vizelési inger

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Egy terhességi teszt rögtön megmondja, amit mi nem tudunk ;)
2019. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy teszt már biztosan meg tudja válaszolni ezt a kérdést. Többre mész azzal mint velünk.
2019. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Teszt!
2019. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szombaton teszteltem az negatív. Lehetséges hogy azóta változott?
2019. dec. 9. 21:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de miért nem az jut először eszedbe, hogy csinálsz egy tesztet ahelyett, hogy itt látatlanban kérsz diagnózist? Plusz ez elég kevés információ. Voltál együtt valakivel védekezés nélkül? Pontosak a ciklusaid? Ez nem csak a gyakorin pisilésen és a rosszulléteken múlik.
2019. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze hogy voltam. Utolsó gondolod annyira hülye vagyok hogy ilyet kérdezek ha nincs alapja???
2019. dec. 9. 21:16
 7/13 A kérdező kommentje:
Jahh és azért nem tetsztet csináltam mert nincs már teszten. És mivel dolgozom még nem tudtam venni.
2019. dec. 9. 21:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető a terhesség és az is, hogy szombaton még negatív volt a teszt. Ezeket a tüneteket azért ne vedd készpénznek, bármi más is okozhatja. Mindenképpen csinálj másik tesztet.
2019. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A később leírt információk alapján, egyértelmű akkor, hogy a pénteki rosszullétedet nem terhesség okozta, hiszen másnap negatív lett a teszted, vagyis nem volt HCG a szervezetedben (ami a rosszullétet okozná. Valószínűleg rosszat ettél/elkaptál valamit.

Ha nem jön meg továbbra sem, 3-4 nap múlva csinálj újra tesztet.

2019. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedbe igazán írhattad volna, hogy a teszt negatív lett. Mert akkor egyértelmű válaszokat kaptál volna és akkor most nem lennél kiakadva. Valószínű akkor késik.
2019. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!